Domov Zaujímavosti VIDEO: 8 hier, ktoré pobavia ľudí na vašej párty

VIDEO: 8 hier, ktoré pobavia ľudí na vašej párty

0
0

Na každej dobrej párty nesmú chýbať spoločenské hry, ktoré sa postarajú o skvelú zábavu. Čo však v prípade, že doma nemáte žiadnu spoločenskú hru? Je to jednoduché. Na tieto párty-hry nepotrebujete žiadny hrací plán, figúrky a ani kocku.

1. Junk in the trunk

Na túto hru budete potrebovať len veľa pingpongových loptičiek, krabicu z vreckoviek a opasok. Krabicu z vreckoviek pripevníte opaskom o ktorúkoľvek časť vášho tela.

Či ju už opášete cez hrudník alebo cez boky na tom absolútne nezáleží. Po tejto jednoduchej prípave už začína pravá zábava. Protihráči sa snažia len pomocou pohybov, ktoré sú niekedy skutočne divné, vytriasť všetky loptičky z krabice. Víťazom sa stáva ten, ktorému sa to podarí ako prvému.

2. Elvis

Ani táto hra nie je obzvlášť náročná na prípravu. Ide o ďalšiu hru, pri ktorej sa zapotíte v snahe zvíťaziť. Na to, aby ste si ju na párty mohli zahrať budete potrebovať ľubovoľné CD, dlhú pružinu, ktorú zoženiete v každom hračkárstve a opäť opasok.

Znovu nejde o nič zložité. Proti sebe stoja dvaja protihráči, z ktorých obaja majú cez pás upevnenú spoločnú pružinu, v strede ktorej sa nachádza CD. Cieľom je pomocou krúženia bokov prekotúľať CD až k sebe. Ten, kto to zvládne prvý je víťaz.

3. Nervous Nelly

V prípade tejto zábavky ide už o skutočne namáhavú hru, ktorá preverí výdrž a aj kondičku. Ak ju chcete hrať, potrebujete zohnať krokomer (aplikácia sa dá stiahnuť aj na smartfóny).

Ten si každý z hráčov pripevní na rameno. Rozhodca odstopuje 60 sekúnd počas ktorých každý z hráčov má spraviť čo najviac krokov. Najlepším tipom pre túto hru je veľmi rýchlo klusať na mieste. Vyhráva ten, kto má na krokomeri najvyššie číslo.

4. Baby Rattle

Túto hru môžeme do slovenčiny preložiť ako detská hrkálka. Presne v tom spočíva význam celej hry. Ak si ňou chcete spestriť vašu párty zohnať by ste si mali dve veľké umelohmotné fľaše.

Do jednej z fliaš dáte veľké množstvo loptičiek a fľaše prilepíte hrdlami o seba. Princíp hry je opäť jednoduchý. Triasť fľašami až dovtedy ako z hornej fľaše pretrasiete všetky loptičky do spodnej. Komu sa to podarí prvému vyhráva.

5. Magic Carpet Ride

Ak chcete na vlastnej koži zažiť jazdu na kúzelnom koberci, určite by ste mali vyskúšať túto hru. Potrebujete len menší koberec a zábava môže začať. Súťažiaci si sadnú na koberec, na ktorom sa čo najrýchlejšie snažia šúchaním sa po zemi bez použitia rúk dostať za cieľovú čiaru.

Ak chcete hru vylepšiť skúste súťaž družstiev. Hra sa dá totiž praktizovať ako štafeta. Akonáhle jeden súťažiaci dorazí do cieľa, na koberec si sadne ďalší, ktorý sa pokúša o to isté.

6. Knee Trembler

Aj táto hra preverí vašu zručnosť a rýchlosť. Potrebovať budete klasické koleso hula hop, a pomaranče, alebo hocijaké iné okrúhle ovocie. Najskôr si vezmete ovocie medzi kolená a čo najrýchlejšie sa ho snažíte dostať do kruhu. Samozrejme bez použitia rúk.

Aj táto hra je zábavnejšia ak hráči zostavia tímy, ktoré medzi sebou súperia. Ten tím, ktorý dovnútra kolesa dostane čo najviac kusov ovocia, vyhráva.

7. Face the Cookie

Táto hra je veľmi populárna a na internete nájdete množstvo videí, ktoré vám pomôžu v tom, ako správe hru hrať. Opäť ide o jednoduchú hru, ktorou dokážete svoju šikovnosť.

Ak jej budete mať dostatok možno si aj zamaškrtíte. Princíp hry spočíva v tom, že na hráčove líce je umiestnený okrúhly keks. Ten sa snaží dostať do úst len za pomoci tvárovej gymnastiky.

Na výber máte rôzne varianty hry. Či už proti sebe posadíte dvoch hráčov, alebo opäť zvolíte súťaž tímov, je to len na vás. V tomto prípade však ide o hru, v ktorej sa tréningom môžete zdokonaľovať a prísť na finty, ktoré zahanbia vašich protihráčov.

8. Pink Elephant

Hra, ktorá v preklade znamená ružový slon je už trošku menej náročná hra, ktorá spestrí vašu párty. Opäť však potrebujete dúhovú pružinku, ktorú nejakým spôsobom opášete okolo čela.

Cieľom je dokázať to, že vám pružina ostane stáť na čele. Samozrejme použitie rúk je aj pri tejto hre zakázané. Možno si myslíte, že na tom nie je nič náročné, ale niekedy to môže trvať naozaj dlho.

puma, foto: printsceen, video: youtube

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Zaujímavosti

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VIDEO: Slota proti Dankovi

Vskutku nečakaný návrat do politického života učinil začiatkom týždňa bývalý predseda SNS …