Domov Šport Akcenty mládežníckych celkov ŠKP

Akcenty mládežníckych celkov ŠKP

0
0

V hádzanárskom oddieli bratislavského Športového klubu polície zaznamenali počas víkendu úspešné výsledky všetkých dorasteneckých celkov. Mládež sa za pozornosť oddielu i zväzu odvďačuje postupným zlepšovaním svojej výkonnosti a v prvých ligách mladšieho i staršieho dorastu kladie dôležité akcenty.

Dospelí striedavo úspešne

Prvoligoví muži hovorili pred zápasom s Pov. Bystricou o potrebe mladého družstva hrať uvoľnene, súpera potrápiť a stretnutie si patrične užiť. Tento cieľ však chlapci splnili len v druhom polčase, v ktorom sa vypli k naozaj dobrému výkonu a takmer stratený zápas skoro otočili.

Dokonalým zdramatizovaním priebehu stretnutia priviedli divákov do varu a pričinili sa o dobrú úroveň tohto zápasu, ktorý po obrátke gradoval a domáci, na čele s bojovníkom Oroszom, postupne ukrajovali z veľkého náskoku favorizovaného súpera.

Úspešná premiéra žien

Ženy, ktoré vypadli z prvej ligy, už na turnaji v Nových Zámkoch pocítili na svojej koži poznanie, že nižšia súťaž nebude pre ne prechádzkou ružovou záhradou.

V Topoľníkoch síce vyhrali rozdielom triedy, vo svojej sieti však lovili po góloch súpera loptu až 31-krát! Okrem toho museli zniesť aj tvrdú hru horkokrvných súperiek zo Žitného ostrova.

Presvedčili sa, že keď sa budú chcieť do prvej ligy vrátiť, musia každého svojho protivníka zobrať s plnou vážnosťou.

Dorastenci triumfovali v Martine

Družstvá mladších a starších dorastencov vyhrali majstrovské zápasy proti svojim rovesníkom v Martine. Starší dorastenci, ktorí reprezentujú Akadémiu ŠKP podali dobré výkony aj proti skúsenému mužskému celku Martina a tréner Orosz si pochvaľoval ich mentálne a strategické dozrievanie.

Pre trénera mladších dorastencov Hudáka je zadosťučinením, že aj napriek tréningovej absencii množstva hráčov, dokáže s týmto družstvom dosahovať dobré výsledky.

Dorastenky vyučovali Nitru

Staršie i mladšie dorastenky ŠKP robia v ostatnom čase oddielu veľkú radosť. Aj v stretnutiach proti Nitre potvrdili výkonnostný rast a svoje súperky riadne vyškolili.

Mladšie dorastenky sa vďaka najlepšiemu skóre vyšvihli do čela ligovej tabuľky a ich staršie kolegyne sa zaradili vo svojej súťaži na tretie miesto.

ŠKP, foto: ŠKP

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

8. Tiger Woods (62,3 milióna USD, golf)

Po dvoch quarterbackoch amerického futbalu presedláme na predsa len jemnejší šport. Osmičk…