Domov Prominenti Ako sa darí hviezdam slovenských reality šou v súčasnosti?

Ako sa darí hviezdam slovenských reality šou v súčasnosti?

0
0

Fenomén reality šou zasiahol aj Slovensko, a posledné roky môžeme na televíznych obrazovkách sledovať rôzne talentové súťaže či reality šou založené na hľadaní vysnívaných polovičiek. Pozreli sme sa na to, ako sa darí hviezdam slovenských reality šou v súčasnosti.

Emma Drobná

Speváčka Emma Drobná zvíťazila v Československej SuperStar v roku 2015. Ako jedna z mála víťazov a účinkujúcich tejto speváckej šou dokázala preraziť a uspieť.

To, že ju jej práca baví, dokazuje aj v súčasnosti, pretože hudba, ktorú sama produkuje, stojí naozaj za to.

Zuzana Plačková

Reality šou Hotel Paradise mala veľmi jednoduchú pointu, v luxusnom hoteli v Dominikánskej republike trávilo svoj čas spoločne desať ľudí. Ich úlohou bolo nájsť si partnera, s ktorým budú týždeň bývať na izbe.

Vďaka tejto šou spoznalo Slovensko playmate Zuzanu Plačkovú. Tá patrí v súčasnosti k hviezdam Instagramu, kde ju sleduje vyše pol milióna ľudí a netají sa tým, že ju Instagram živí.

Mário Drobný

Na televíznych obrazovkách sme mohli sledovať už niekoľko sérií reality šou Farma. Jedným z jej víťazov je aj sympatický mladík Mário Drobný. Ten zvíťazil v roku 2013.

Výhru sa rozhodol investovať do vzdelania a cestovania. Dnes sa úspešne venuje modelingu, pričom má za sebou aj polročné pôsobenie na španielskej Ibize.

Linda Drevenková

Vyvolení. Prvýkrát bola táto šou odvysielaná v Maďarsku. Skupina ľudí musela spolu bývať v uzavretej vile, pričom tam boli veľmi rozdielne typy ľudí.

Víťazom prvej série u nás sa stala Linda Drevenková. V súčasnosti je o nej počuť predovšetkým s jej extrémnymi premenami vizáže, ktoré sa jej trochu vymkli spod kontroly a dnes by ju spoznal len málokto.

Katarína Koščová

Oficiálne prvou víťazkou speváckej súťaže SuperStar na Slovensku sa v roku 2005 stala Katka Koščová, ktorú v tom čase prezývali aj Gaučaňa.

V súčasnosti sa živí spevom, aj keď ju možno nepočuť každý deň z rádia. Robí hudbu, ktorá oslovuje menšie publikum a to sa jej zjavne páči.

Erik Hilár Lakatošovie

Pri Vyvolených ešte zostaneme, druhú sériu vyhral Erik Hilár Lakatošovie. Toho si budete pamätať predovšetkým tým, že išlo naozaj o extravagantného muža, ktorému nerobilo problém prezliecť sa za ženu, a zabávať tak divákov.

Po výhre sa vraj opäť ocitol vo väzení, neskôr sa po ňom zľahla zem. Dnes sa zdá, že má svoj život pod kontrolou a pracuje ako redaktor v istom východoslovenskom internetovom médiu.

Pavol Petrik

Kontroverzná reality šou Mojsejovci predstavila Slovensku nejednu zaujímavú osôbku. Víťazom šou sa stal Pavol Petrik, v tom čase prezývaný Model.

Po víťazstve sa snažil presadiť ako spevák, nahral niekoľko videoklipov, ale tým sa jeho hudobná kariéra aj skončila.

Radoslav Hoppej, foto: facebook

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Prominenti

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VIDEO: Slota proti Dankovi

Vskutku nečakaný návrat do politického života učinil začiatkom týždňa bývalý predseda SNS …