Domov Slovensko VIDEO: Andrej Danko: Dosť som včera popil

VIDEO: Andrej Danko: Dosť som včera popil

0
0

Predseda parlamentu bol minulý týždeň hosťom v rádiu Expres v relácii Braňo Závodský naživo.

Ako vždy mal moderátor pripravených množstvo tém, ktoré sa týkali domácej i zahraničnej politiky. Už po prvej otázke sa však zdalo, že Andrej Danko nebol práve v najlepšej kondícii.

A nezdráhal sa to ani priznať. „Trošku som omámený, lebo som zapíjal večer smútok v tom hokeji,“ povedal Danko ešte predtým, ako odpovedal na otázky moderátora a poznamenal, že prehra slovenských hokejistov s Kanadou bola pre všetkých veľmi smutnou.

No a svoju spoločenskú unavenosť priznal ešte raz, keď mu moderátor položil pomerne zložitú a dlhú otázku. „Pán redaktor, ťažko vládzem, fakt som dosť popil,“ zaznelo z úst šéfa národniarov.

Pozrite si celé vystúpenie Andreja Danka v rádiu Expres

Zdravotné ťažkosti pravého fanúšika

Médiá, samozrejme, táto informácia zaujala a Danko musel vysvetľovať. Predseda parlamentu v statuse na svojej sociálnej sieti poprel, že by bol v relácii pod vplyvom alkoholu.

Nepripustil, že by pri výkone svojej práce niekedy podstúpil takéto riziko. „Ak som sa previnil, tak jedine tým, že som pravým fanúšikom,“ poznamenal na margo svojho vyhlásenia v rádiu. Danko dodal, že mal náročnejší deň.

„Dnes som už od rána na nohách. Pokiaľ viete, mal som ťažkú operáciu. Nemám tretinu žalúdka a ťažko znášam, keď mám večer veľa jedla a dám si trošku vína,“ doplnil na brífingu a poznamenal, že aj deň predtým mal pracovné stretnutie s predsedom cyperského parlamentu Demetrisom Syllourisom.

Denis Ruščák, foto: facebook, video: facebook

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Slovensko

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Deň, keď Little boy zničil Hirošimu

6. augusta uplynie 77 rokov od prvého použitia nukleárnej zbrane armádou USA. Tú využili p…