Domov Slovensko Blahu vyškrtli

Blahu vyškrtli

0
0

Zahraničnopolitický výbor parlamentu rozhodol o vyškrtnutí poslanca za Smer-SD Ľuboša Blahu zo zoznamu radových členov v delegácii do Parlamentného zhromaždenia Rady Európy. Vládna koalícia si za to vyslúžila kritiku.

Smerácky poslanec Ľuboš Blaha už nejaký ten piatok leží v žalúdku súčasnej vládnej koalícii kvôli jeho výrazne ľavicovo orientovaným názorom.

Po tom, čo ho koaliční poslanci odmietli zvoliť za predsedu ľudskoprávneho parlamentného výboru, hoci tento post má podľa dohôd patriť Smeru, ho najnovšie obrali aj o možnosť byť v delegácii do Parlamentného zhromaždenia Rady Európy.

„Chápem, že sa boja inteligentných ľudí, ale dohody sú dohody, a mali by byť dodržiavané,“ povedal Robert Fico.

Podľa neho na túto vládnu „partičku mafiánov, polobláznov a ľudí, do ktorých sa vtelil duch svätý“ neplatí nič iné len tvrdá, razantná, opozičná politika, pretože klamú a nedodržiavajú dohody.

„Ak môže byť Boris Kollár predsedom parlamentu, tak Ľuboš Blaha by mal byť minimálne generálny tajomník OSN,“ povedal predseda Smeru vo svojom videu na facebooku a doplnil, že Ľuboš Blaha naďalej ostáva kandidátom Smeru na predsedu ľudskoprávneho výboru.

ano, foto: SITA

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Slovensko

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

NBA smúti: Zomrel legendárny tréner

Smutná správa zasiahla zámorskú basketbalovú rodinu minulý víkend. Po dlhej a ťažkej choro…