Domov Šport Boženík opäť skóroval

Boženík opäť skóroval

0
0

Zdá sa, že futbalista Róbert Boženík sa po prestupe z MŠK Žilina do Feyenoordu Rotterdam rýchlo adaptoval. Po tom, čo slovenský reprezentačný útočník pred dvomi týždňami zaznamenal svoj premiérový gól v najvyššej holandskej lige, minulý víkend opäť skóroval. Oba góly mali prívlastok „víťazný“.

Odchovanec MŠK Žilina zmenil dres počas zimnej prestávky, keď zo slovenskej najvyššej ligy putoval do tej holandskej Eredivisie.

Už vo svojej premiére za Feyenoord sa dostal do dobrej príležitosti skórovať.  Čo sa mu nepodarilo v zápase s Emmenom naplno vyšlo v dueloch s Zwolle a následne aj Sittardom.

Dva víťazné góly

Na ihrisko v Zwolle vybehol slovenský reprezentant v druhom polčase v čase keď jeho tím prehrával 1:2. Počas jeho pobytu na ihrisku Feyenoord zaznamenal tri góly, pričom jeden z nich, ten posledný, práve rodák z Terchovej.

V 88. minúte za nerozhodného stavu 3:3 strelil Boženík víťazný gól svojho tímu, jeho premiérový v Eredivisie. Do domáce zápasu 24. kola proti Fortune Sittard nastupoval Boženík po prvýkrát ako hráč základnej zostavy, pričom hral až do 89. minúty.

Jeho hviezdna chvíľa prišla v 71. minúte, keď ho pred bránou našiel spoluhráč Rick Karsdorp. Jeho prudkú prihrávku sklepol Slovák presne za chrbát hosťujúceho gólmana a opäť tak pečatil víťazstvo svojho tímu, tentoraz 2:1.

ano, foto: facebook

Načítať ďalšie súvisiace články
  • VIDEO: Keď športujú zvieratá

    Už je to nejaký týždeň, čo sú športovci a doma a fanúšikovia so slzami v očiach spomínajú …
  • VIDEO: Strasti „home officu“

    Približne tretina sveta je dnes v karanténe. Tí, čo môžu, pracujú z domu. Avšak pokiaľ ste…
  • VIDEO: Keď sa zrazu prepadneš!

    Kde sa stratil? Na oko úplne nenápadný trik zmiznutia, ktorý však zvieratá nechápu a keby …
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VIDEO: Keď športujú zvieratá

Už je to nejaký týždeň, čo sú športovci a doma a fanúšikovia so slzami v očiach spomínajú …