Domov Šport Cenné víťazstvo ŠKP v Piešťanoch

Cenné víťazstvo ŠKP v Piešťanoch

0
0

Hádzanári bratislavského ŠKP sa v Piešťanoch blysli zomknutým, tímovým výkonom a vydreli si cenné body, ktoré ich stále držia v hre o prvú šestku.

Tréner Kostka ocenil prístup hráčov

Nebezpečné Piešťany už viackrát potvrdili svoje kvality. ŠKP prekvapilo súpera pohyblivou a dôraznou obranou 1-2-3, túto však muselo zatiahnuť už po 20. minúte, keď po treťom vylúčení videl Prokop červenú kartu.

Hráči ŠKP aj naďalej pokračovali v kolektívnom výkone, darilo sa aj Pčolovi v bráne. Tréner Kostka hovoril po zápase o vydretých bodoch a ocenil prístup svojich zverencov.

Dorastenci v Hlohovci napoly úspešne

Starší dorastenci ŠKP sa v zápase, v ktorom dominovali obrany nad útokmi, museli napokon zmieriť so smolnou prehrou o jediný gólik.

Naopak, tentoraz sa viacej darilo mladším dorastencom. Zverenci Juraja Hudáka kontrolovali priebeh celého zápasu a o svojom víťazstve nenechali nikoho na pochybách.

Dorastenky na víťaznej vlne

Staršie aj mladšie dorastenky ŠKP zdolali svoje rovesníčky z Dunajskej Stredy a stopercentne využili domáce prostredie.

Prekvapenie je to u mladších dorasteniek, kde sa čakalo víťazstvo hostiek, ktoré týždeň predtým deklasovali kvalitný Prešov o desať gólov. Staršie dorastenky si schuti zastrieľali a súper proti nim nemal žiadnu šancu.

Triumf Dominika Janošku

Starší žiaci ŠKP sa zúčastnili Dobiáš Cupu v Rožnove pod Radhošťom. Miláčikom tamojšieho publika sa hneď pri prvom štarte na tomto turnaji, ešte ako „mini“ žiak stal šikovný Dominik Janoška z ŠKP.

Pri svojom, už 4. štarte na tomto podujatí, získal nielen titul najlepšieho strelca, ale vyhlásili ho aj za najlepšieho hráča celého turnaja.

Atraktívna pozvánka – príďte!

V sobotu 15. 12. sa v hale na Starých Gruntoch uskutoční atraktívne podujatie – dvanásť hodín hádzanej, s množstvom zaujímavých zápasov, radostných stretnutí s priateľmi, rodičmi a príbuznými.

Budeme tiež fandiť mužom ŠKP proti vysokému favoritovi, majstrovi SR z Prešova. Všetci tu budú vítaní!

tk, foto: ŠKP

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Penzie sú o tretinu vyššie ako pred 10 rokmi

Podľa údajov Sociálnej poisťovne vzrástol priemerný starobný dôchodok na Slovensku za posl…