Domov Prominenti Charlie Sheen čelí ďalším obvineniam

Charlie Sheen čelí ďalším obvineniam

0
0

Na amerického herca Charlieho Sheena sa toho v poslednom čase valí naozaj veľa. Najskôr špekulácie ohľadom vírusu HIV, ktorý herec neskôr potvrdil. Dnes je obvinený z vraždy svojho bývalého asistenta Ricka Calamara.

Rick Calamaro bol pravou rukou Charlieho Sheena až do roku 2012, kedy ho našli mŕtveho v jeho posteli. Podľa vyšetrovania malo byť dôvodom smrti nadmerné množstvo opiátov, ktoré sa v jeho tele našli.

Polícia jeho smrť označila za náhodnú a nik nebol obvinený. Po rokoch sa však do prípadu zamiešal bývalý bejzbalový hráč Lenny Dykstra, ktorý z vraždy Calamara obvinil práve známeho herca.

Ten však nemá žiadne dôkazy, že by tento čin mohol spáchať herec. Dykstra však tvrdí, že herec motív mal. Asistent herca mal údajne žiadať 5 miliónov dolárov, čo sa však Sheenovi nepáčilo.

Zo seriálovej hviezdy drogovo závislý zúfalec

Vrchol kariéry Charlie Sheen prežil najmä vďaka seriálu Dva a pol chlapa, v ktorom stvárnil hlavnú postavu. Táto rola musela byť hercovi skutočne veľmi blízka, keďže sa ten seriálový Charlie v mnohých veciach vôbec nelíšil od toho reálneho.

Prvé problémy prišli v roku 1998, kedy herec utrpel mozgovú porážku. Jej dôvodom malo byť predávkovanie kokaínom. Odvtedy sa na herca začali problémy skutočne valiť.

Najskôr čelil obvineniam, ktoré súviseli s uchovávaním a užívaním drog. V roku 2009 bol zas obvinený z útoku na svoju manželku. Tento súdny proces pre herca skončil nariadením na podstúpenie liečby drogovej závislosti.

Ani tým však hercove škandály neutíchli. V roku 2010 bol opäť hospitalizovaný. Dôvodom bolo opäť nadmerné užívanie kokaínu v kombinácii s alkoholom. V roku 2011 s ním spoločnosť CBS a Warner Bros. ukončila zmluvu a seriálový Charlie pre divákov zomrel.

Na pestrý život doplatil

To, že Charlie Sheen často striedal sexuálne partnerky, nie je žiadnym tajomstvom. Na takýto spôsob života však herec doplatil a to tak, že mu približne v roku 2011 lekári diagnostikovali vírus HIV.

Neskôr sa k tomuto ochoreniu herec aj sám priznal a poznamenal, že nechcel aby sa informácie o jeho ochorení dostali na povrch. Od roku 2011 do roku 2015 dokonca vydieračom zaplatil okolo 10 miliónov dolárov.

Dôvodom prepuknutia vírusu malo byť údajne 200 sexuálnych partneriek počas doterajšieho života herca.

puma, foto: SITA

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Prominenti

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Superpotraviny nemusíme dovážať len spoza hraníc

Potraviny s vysokým obsahom vitamínov a minerálov označujeme pojmom superpotraviny. Množst…