Domov Šport Chris Paul sa zapísal do histórie NBA

Chris Paul sa zapísal do histórie NBA

0
0

Najlepšia basketbalová súťaž na svete ešte len minulý týždeň začala písať svoju 75. kapitolu a už boli diváci svedkom viacerých famóznych zápisov. O jeden historický sa postaral jeden z najlepších rozohrávačov ligy Chris Paul.

Rozohrávač Phoenixu Suns prispel k cennému víťazstvu na palubovke Los Angeles Lakers 115:106 celkovo 23 bodmi a 14 asistenciami.

Tejto noci však pokoril významný míľnik, keď prekonal hranicu 20 tisíc nastrieľaných bodov v kariére NBA. 36-ročný veterán sa stal sa vôbec prvým hráčom v dejinách súťaže, ktorý nazbieral 20-tisíc bodov a 10-tisíc asistencií.

Bitka na lavičke LA

Viac ako o famóznom zápise Chrisa Paula sa po zápase diskutovalo o potýčke na striedačke domácich Lakers. Tam výmena názorov medzi hviezdnymi Anthonym Davisom a Dwightom Howardom prerástla až do strkanice, ktorú museli ukončiť až spoluhráči. Obaja aktéri si podľa svojich slov incident vysvetlili.

„Mali sme nezhody o niečom čo sa udialo na palubovke. Obaja chceme víťaziť a nechceli sme prehrať tento zápas. Obaja sme vášniví a trochu sme uleteli. Sme však dospelí a takéto veci sa stávajú. Už sme si to vysvetlili…Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Superpotraviny nemusíme dovážať len spoza hraníc

Potraviny s vysokým obsahom vitamínov a minerálov označujeme pojmom superpotraviny. Množst…