Domov Šport Cibulková sa dala zaočkovať so zdravotníkmi v prvej línii

Cibulková sa dala zaočkovať so zdravotníkmi v prvej línii

0
0

Minulý víkend priniesli média šokujúcu správu, že bývalá tenistka a milovníčka sociálnych sietí Dominika Cibulková bola prednostne zaočkovaná proti Covid-19, a to napriek tomu, že vakcínu zatiaľ nedostali ani mnohí zdravotníci bojujúci s vírusom v prvej línii.

Keďže Slovensko nemá dostatok vakcín, ktoré k nám budú prichádzať len postupne, podľa plánu vakcinácie majú byť najskôr zaočkovaní pracovníci kritickej infraštruktúry. Sem patria najvyšší vládni predstavitelia, bezpečnostné zložky, ale v prvom rade zdravotnícki pracovníci.

Do zoznamu kritickej infraštruktúry sa však prekvapivo dostala aj bývalá tenistka Dominika Cibulková, ktorá bola minulý piatok zaočkovaná spoločne so svojím manželom na bratislavských Kramároch.

Nemocnica prednostnú vakcináciu bývalej športovkyne a jej manžela potvrdila s tým, že ju do zoznamu kritickej infraštruktúry neoprávnene doplnil jeden z pracovníkov vakcinačného centra, voči ktorému už nemocnica vyvodila dôsledky. Okrem toho budú mať po novom prístup k zoznamu len vedúci pracovníci…Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Čo nás čaká v roku 2021 v športe?

Uplynulý rok športu príliš neprial. Pandémia koronavírusu na niekoľko mesiacov zastavili v…