Domov Prominenti Čo majú nové slovenské celebrity?

Čo majú nové slovenské celebrity?

0
0

Slovenské aj svetové celebrity ponúkajú fanúšikom možnosť nahliadnuť do ich života vďaka sociálnym sieťam. Tentokrát sme sa pozreli na to, ako si slovenské celebrity užívajú rodičovské povinnosti.

Spevák Thomas Puskailer zverejnil fotku šťastnej rodinky. S manželkou Abbie a takmer 4-mesačným synčekom Noahom Benjaminom strávili pekné chvíle na Zlatých pieskoch. Krásna rodinka, čo poviete?

Aj prominentný pár Roman Juraško a Diana Hágerová si rolu novopečených rodičov užívajú. Dcérka Izabela im robí radosť.

Aj slovenský futbalista Miňo Stoch si rolu otca užíva. Synček Tobias prišiel na svet 17. marca minulého roka. Ani on však z otcovskými povinnosťami nezaháľa a spoločné chvíle so synom si užíva.

Aj speváčka Zdenka Predná si naplno užíva materské povinnosti. S hudobníkom Oskarom Rózshom žijú v Banskej Štiavnici. Spoločné chvíle si naplno užíva aj so svojimi synmi – trojročným Oskarom a Eliášom, ktorý sa narodil na jar minulého roka.

Rozrástol sa aj klan Heribanovcov. Dcéry moderátorky Aleny Heribanovej Tamara aj Barbara sa tešia z detí. Staršia dcéra Tamara Šimončíková sa na sociálnej sieti pochválila s dcérkou Emíliou.

Jej mladšia sestra Barbara „Babsy“ Jagušák Heribanová do známej rodiny v lete minulého roka priviedla takisto dcérku Izabelku a rola matky jej skutočne pristane.

Barbora Švidraňová síce ešte matkou nie je, no momentálne si užíva obdobie tehotenstva. Bábätko by mala priviesť na svet v máji. Bruško jej pristane, čo poviete?

puma, foto: instagram

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Prominenti

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Superpotraviny nemusíme dovážať len spoza hraníc

Potraviny s vysokým obsahom vitamínov a minerálov označujeme pojmom superpotraviny. Množst…