Domov Prominenti Čo robili známe osobnosti pred tým, ako sa z nich stáli slávni ľudia?

Čo robili známe osobnosti pred tým, ako sa z nich stáli slávni ľudia?

0
0

Aj známe osobnosti sa k svojmu súčasnému životu a profesii dostali vytrvalým úsilím a snahou. Pozreli sme sa na to, čomu sa venovali a kde pracovali pred tým, kým sa z nich stali osobnosti, ktoré pozná celý svet. Niektoré profesie vás prekvapia.

Nicki Minaj

Predtým ako známa speváčka a raperka Nicki Minaj začala dominovať svojimi piesňami hudobným rebríčkom po celom svete, pracovala ako čašníčka v reštaurácii Red Lobster v New Yorku.

Beyoncé

Beyoncé patrí bezpochyby k najslávnejším speváčkam sveta, často sa o nej hovorí ako o tej najlepšej. Vedeli ste, že pred hudobnou kariérou pracovala v kaderníctve?

Rachel McAdams

Herečka Rachel McAdams pracovala v spoločnosti McDonald‚s. Práca sa jej však veľmi nepáčila a priznáva, že viac času trávila umývaním svojich rúk, aby odstránila zo seba pach burgerov, ako obsluhou zákazníkov.

Channing Tatum

Americký herec Channing Tatum patrí k tým najznámejším a najcharizmatickejším hercom sveta. Za sebou má nejeden úspešný film, no len málokto vie, že sa v minulosti venoval práci striptéra. Svoj talent však zúžitkoval v úspešnom filme Magic Mike.

Johnny Depp

Herec Johnny Depp, ktorý sa preslávil filmovou minisériou Piráti z Karibiku, robil v mladosti predavača. Ako sám hovorí, veľmi mu to nešlo.

Naya Rivera

Naya Rivera, ktorá patrila medzi najväčšie hviezdy amerického tínedžerského seriálu Glee, pracovala ako čašníčka.

Tom Cruise

Herec Tom Cruise pracoval v minulosti ako poslíček v hoteli a nosil hosťom ich batožinu. A dnes je z neho jeden z najbohatších hercov sveta. Klobúk dole.

Megan Fox

Známa a krásna herečka Megan Fox sa netají tým, že si v minulosti zarábala aj tým, že sa prezliekala za banán a robila tak chodiacu reklamu istému podniku.

Brad Pitt

Podobne ako Megan Fox si zarábal aj známy herec Brad Pitt. Ten sa však prezliekal za chodiace kura, aby tak robil reklamu reštaurácii. Teraz to znie neuveriteľne, čo poviete?

Eva Mendes

Život Evy Mendesovej nebol vždy plný červených kobercov a Ryana Goslinga. Predtým, než prišiel Hollywood, Mendes pracovala v stánku s rýchlym občersvením.

Queen Latifah

Herečka Queen Latifah si zahrala v niekoľkých úspešných filmoch, no pred hereckou kariérou pracovala ako zamestnankyňa Burger Kingu.

Madonna

Po odchode z vysokej školy, presťahovaní sa do New Yorku a pri hľadaní slávy začala Madonna pracovať ako pokladníčka. Vyhodili ju však hneď v prvý deň, a tak sa rozhodla, že si splní sen a stane sa z nej úspešná speváčka. Dnes už vieme, že sa jej to aj podarilo.

Rihanna

Speváčka Rihanna, ktorá má na konte niekoľko úspešných albumov a nejeden celosvetový hit, bola v mladosti v armáde. To by na ňu povedal len málokto, súhlasíte?

George Clooney

Potom, čo Georgea Clooneyho vyhodili z vysokej školy, sa presťahoval do Los Angeles, aby prerazil ako herec. Clooney však začal s radom podivných pracovných miest, vrátane rezania tabaku, práce v dámskom obchode s obuvou či predaja poistenia od dverí k dverám.

Radoslav Hoppej, foto: internetNačítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Prominenti

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Superpotraviny nemusíme dovážať len spoza hraníc

Potraviny s vysokým obsahom vitamínov a minerálov označujeme pojmom superpotraviny. Množst…