Domov Šport Curry nastrieľal 49 bodov za 29 minút, Westbrook prekonal rekord

Curry nastrieľal 49 bodov za 29 minút, Westbrook prekonal rekord

0
0

Aj uplynulý víkend v NBA priniesol fantastické výkony a zaujímavé zápisy. V hlavných úlohách boli tentoraz rozohrávači – Curry z Golden State Warriors a s neomylnou rukou a Westbrook z Washingtonu Wizards s neprekonateľným talentom zapĺňať štatistiky.

Kráľ trojkového oblúka

Rozohrávač Golden State Warriors Stephen Curry predviedol v noci na nedeľu ďalší zo svojich streleckých superpredstavení, keď dal 49 bodov, v rámci toho 11 trojok. Najúchvatnejšie na tom je, že Curry to všetko stihol za 29 minút.

Aj vďaka jeho neomylnej ruke si Warriors pripísali dôležitý domáci triumf nad Oklahomou 136:97 a stále koketujú s miestenkou do play­-off. Curry si v tejto sezóne pripísal siedmy zápas, v ktorom skóroval desať alebo viackrát spoza trojkového oblúka, čím prekonal vlastný rekord z ročníka 2018/2019.

„Vedeli sme, že potrebujeme zvíťaziť, a do zápasu sme vstúpili dobre. Keď vám vyjdú prvé pokusy, získate sebavedomie a potom sa spustí lavína,“ povedal Curry.

Curry: 4, zvyšok NBA: 1

Zaujímavú štatistiku prinášajú zámorskí odborníci. Steph zaznamenal v tejto sezóne po sobotnom galapredstavení už 324 trojok (odohral 60 zápasov). Zatiaľ, čo pre neho je to už jeho 4. sezóna, v ktorej …Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Superpotraviny nemusíme dovážať len spoza hraníc

Potraviny s vysokým obsahom vitamínov a minerálov označujeme pojmom superpotraviny. Množst…