Domov Slovensko VIDEO: Danko hrubo urazil Nicholsonovú

VIDEO: Danko hrubo urazil Nicholsonovú

0
0

Andrej Danko mal opäť cez víkend možnosť vysvetliť kauzu svojej odkopírovanej rigoróznej práce, vďaka ktorej získal titul JUDr. Svojím vystúpením v diskusnej relácii V politike televízie TA3 si však zarobil na poriadny problém – trestný i morálny.

Predseda parlamentu naďalej trvá na tom, že svoj titul získal oprávnene a zákonne, nakoľko podľa jeho slov, v tom čase neplatili v súvislosti s písaním prác žiadne pravidlá.

„Ak nejaký súd rozhodne, že titul používať nemôžem, tak, samozrejme, súdne rozhodnutie budem rešpektovať. Ale nech si nikto o mňa neutiera ústa,“ tvrdil Danko v relácii.

Napriek tomu ho opozícia opätovne vyzýva na odstúpenie z jeho funkcie a tiež chce znova iniciovať schôdzu na jeho odvolanie. Tieto iniciatívy sa druhému najvyššiemu ústavnému činiteľovi vôbec nepáčia, čo však dal v diskusii najavo veľmi nevyberavým a hrubým spôsobom.

„Ja som legálne titul dostal, legálne ho používam a na mňa nejaká cigánočka zo SaS si nebude dovoľovať,“ vyhŕkol zo seba smerujúc tieto slová na poslankyňu za SaS Luciu Ďuriš Nicholsonovú, ktorá je hlavnou iniciátorkou „boja“ proti nemu.

Týmto výrokom si nielenže pohneval množstvo ľudí ale pravdepodobne bude čeliť aj trestnému stíhaniu. „Predseda parlamentu Andrej Danko dnes v relácii TA3 nazval podpredsedníčku parlamentu v zjavne hanlivom kontexte „Cigánočka“.

Tým sa podľa nášho názoru dopustil trestného činu hanobenia národa, rasy a presvedčenia a dávame jeho výrok do pozornosti prokuratúre.

Andrej Danko urazil Luciu Ďuriš Nicholsonovú nielen ako političku, ale aj ako ženu a matku, čím sa zdiskreditoval ako človek aj ako politik,“ znie stanovisko strany SaS.

Pozrite si vystúpenie Andreja Danka v televízii TA3

ano, foto: SITA, video: TA3

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Slovensko

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VIDEO: Kúzelník s loptou

Stačí mu futbalová lopta, malinký priestor a kohokoľvek privádza do šialenstva. Tento mlad…