Domov Šport Djokovič doma titul nezískal

Djokovič doma titul nezískal

0
0

V snahe o reparát za spackaný turnaj v Monte Carle svetová tenisová jednotka neuspela. Na svojom obľúbenom turnaji v rodnom meste skončil Novak Djokovič na rakete Rusa Karaceva pred bránami finále. V semifinále turnaja ATP v Belehrade ho nasadená trojka zdolala v troch setoch 5:7, 6:4, 4:6.

Po minulotýždňovom sklamaní na antukovom turnaji v Monte Carle, kde Djokovič vypadol už v osemfinále, keď nestačil na Brita Daniela Ewansa, sa Srb pobral domov ladiť formu na turnaji v rodnom meste.

V Belehrade to vyzeralo so svetovou jednotkou celkom dobre, veď svojim prvým súperom Kwon Soonwoovi a Kecmanovičovi dovoli uhrať len po štyri gemy. V semifinále však kurt patril jeho súperovi.

Ruský tenista Aslan Karacev uchmatol prvý set a to napriek tomu, že Djokovič v ňom viedol už 3:0. V druhom sete síce domáci tenista otočil z 2:4 na 6:4, no v koncovke rozhodujúceho dejstva mal navrch Karacev, ktorý odplatil Nolemu prehru zo semifinále grandslamového Australian Open v Melbourne…