Domov Šport Djokovič v Bratislave!

Djokovič v Bratislave!

0
0

Svetová tenisová jednotka zavítala cez víkend na Slovensko. Srbský tenista Novak Djokovič sa v Bratislave nezjavil náhodou. Jeho tréner Marián Vajda vydával dcéru a túto udalosť si nenechal ujsť ani slávny tenista.

Nole prišiel na svadbu Nikoly Vajdovej a slovenského tenistu Jozefa Kovalíka spoločne so svojou manželkou Jelenou, ktorá sa na sociálnej sieti vyznala, že v našom hlavnom meste je vôbec po prvýkrát v živote.  Novak bol na tenisovej svadbe neprehliadnuteľný a zatienil aj ďalšie známe mená.

Pogratulovať novomanželom prišiel aj brat nášho úspešného trénera herec Jozef Vajda, známy televízny fitness tréner Maroš Molnár, kapitán nášho fedcupového tímu Matej Lipták a iní.

Najväčšiu pozornosť však rozhodne pútal srbský tenista, ktorého môžeme smelo označiť za jedného z najlepších hráčov všetkých čias. Aspoň takto sa odvďačil svojmu trénerovi.

Spojenie Noleho s Mariánom Vajdom je totiž istota úspechu. Jediným obdobím v Novakovej kariére, ktoré nemožno označiť za príliš úspešné, bolo práve to, keď po jeho boku nestál slovenský tréner, ktorý sa navyše môže pýšiť ocenením Tréner roka 2018.

red, foto: instagram

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Maratón pod 2 hodiny! Kipchoge posunul hranice možného

Kenský vytrvalec Eliud Kipchoge ako prvý človek v histórii pokoril hranicu dvoch hodín na …