Domov Šport Dominika Cibulková sa sťahuje zo Slovenska

Dominika Cibulková sa sťahuje zo Slovenska

0
0

Bývalá slovenská tenisová jednotka Dominika Cibulková sa rozhodla pre rázny krok. Napriek tomu, že ešte pred časom hovorila o tom, že neplánuje zo Slovenska odísť, bratislavská rodáčka sa predsa sťahuje, a to nie len tak hocikde.

Čoraz viac športovcov a podnikateľov vyhľadáva daňové raje, v ktorých môžu ušetriť na odvodoch. Práve tento dôvod mnohí považujú aj za príčinu toho, prečo balí kufre aj bývalá majsterka sveta. Cibulková, ktorej sa momentálne príliš nedarí tak tentokrát namiesto tenisu rieši „problémy“ so sťahovaním.

Do Dubaja za tréningom

Len nedávno si dopriala druhý byt, ktorý jej mal slúžiť ako šatník a teraz sa odhodlala zmeniť miesto trvalého pobytu. Ak čakáte, že zmenila miesto v rámci Slovenska, mýlite sa.

Jej novým domovom sa stal pre mnohých vysnívaný Dubaj. Podľa jej slov dôvodom nie sú nižšie dane a odvody, ale práve Dubaj je miestom, kde nájde lepšie tréningové podmienky aj kvalitnejšiu zdravotnú starostlivosť, aby sa opäť dostala do formy.

Ako však sama uvádza, naďalej ostane hrdou Slovenkou, ktorá bude Slovensko naďalej reprezentovať. Ako to už býva zvykom, Slováci si na 29-ročnej tenistke poriadne zgustli.

Podľa niektorých už sama nevie čo so sebou. Iní jej vykrikujú výrok o reprezentovaní Slovenska, keďže sme ju už v národných farbách nevideli poriadne dlhú dobu.

pepe, foto: SITA

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VIDEO: Uväznená britská premiérka

Britská premiérka Theresa Mayová prežíva v posledných mesiacoch z dôvodu nikam nesmerujúci…