Domov Slovensko Druhá výzva Ondrejovi Lunterovi na verejnú diskusiu

Druhá výzva Ondrejovi Lunterovi na verejnú diskusiu

0
0

Kandidát na župana Adrian Polóny neustále poukazuje na to, ako Lunter mladší škodí Banskobystrickému kraju. Tvrdí, že prišiel čas na skutočnú zmenu.

„Najprv to boli desiatky miliónov eurofondov, o ktoré kraj pripravil Lunter svojou neschopnosťou. Teraz je to viac ako 4,5 milióna eur, ktoré by mali Ján aj Ondrej Lunterovci kraju vrátiť za to, že si vymysleli súdny spor, ktorý vzápätí prehrali,” tvrdí Polóny.

„Za túto sumu by mimochodom každá obec v našom kraji mohla mať nové detské ihrisko v hodnote 10 tisíc eur. A nie je pravda, čo Lunter mladší tvrdí, že kraju hrozila pokuta 7,5 milióna eur.

Ak by si na župe s právnikmi nevymysleli protiprávny dodatok, nič by sa nebolo stalo.

Napriek tomu, že moje tvrdenia sú podložené faktami, županov syn Ondrej Lunter stále robí iba mediálne vývrtky a tvári sa, že je všetko v poriadku,” uzavrel Polóny s tým, že Lunterovi adresoval výzvu na diskusiu v ktoromkoľvek krajskom médiu.

„Ak už druhýkrát diskusiu odmietnete, ste zbabelec, lebo sa bojíte hovoriť o záležitostiach kraja otvorene pred ľuďmi.

A zároveň aj klamár, lebo ja si za svojimi slovami stojím a nebojím sa ich dokázať,” ostro sa obrátil Polóny na syna súčasného predsedu Banskobystrického kraja Ondreja Luntera. 

Chce diskusiu v nezávislom médiu

Aktivity niektorých médií považuje Polóny skôr za účelové a nekalé zasahovanie do férovej predvolebnej kampane a očakáva ich aktívnu pomoc Lunterovi.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: Polóny tvrdo útočí na Luntera

Preto trvá na diskusii v nezávislom a ideálne krajskom alebo lokálnom médiu. Na Polónyho výzvy zatiaľ Ondrej Lunter nereagoval. Určite však uvidíme všetkých kandidátov v televíznych diskusiách.

Imrich Kovačič, foto: archív APNačítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Slovensko

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VISKUPIČ: Predčasné voľby sú jediným riešením

Za SaS môžem povedať, že predčasné voľby sú v tejto vypätej situácii jediným riešením, chc…