Domov Šport Dunajská so Žilinou zaváhali, Slovan zvýšil náskok

Dunajská so Žilinou zaváhali, Slovan zvýšil náskok

0
0

Po 14. kole najvyššej slovenske futbalovej súťaže sa bratislavskému Slovanu podarilo bodovo sa odpútať od svojich tabuľkových prenasledovateľov. Žilina aj Dunajská Streda svoje duely nezvládli a body stratili.

Futbalisti Slovana privítali na Tehelnom poli Seničanov, ktorí sa trápia a okupujú spodné priečky tabuľky.

Tempo duelu diktovali domáci a hoci sa sieť za gólmanom hostí rozvlnila až na samom konci prvého polčasu, o víťazovi nemohlo byť pochýb, a to najmä po poisťovacom druhom zásahu „belasých“.

Dunajskostredčania podobne ako Slovan neinkasovali, no keďže sa v domácom dueli proti Seredi nedokázali presadiť, uspokojiť sa museli len s bodom.

Bez streleného gólu hrali cez víkend aj Žilinčania, no od Trenčína inkasovali tri góly, a teda vyšli bodovo naprázdno, no ešte stále si udržali druhú priečku v tabuľke.

Po piatich prehrách v rade sa konečne z víťazstva tešili pod Zoborom. Nitrania hoc len s jedným presným zásahom, vyhrali s Trnavou, ktorá aktuálne ťahá šnúru štyroch prehratých zápasov v rade a po slušnom úvode sezóny už klesla do spodnej časti tabuľky.

Nitra sa vďaka víťazstvu odpútala od posledného Pohronia. Nováčik opäť prehral, tentoraz nestačil na Ružomberok. V Michalovciach, kam zavítali Zlaté Moravce, sa body delili.

sam, foto: facebook

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Kmotrík potvrdil príchod Weissa

Prestup Vladimíra Weissa ml. do Slovana Bratislava naberá reálne kontúry. Oficiálne to pot…