Domov Šport Dunajská Streda naďalej gólovo mlčí

Dunajská Streda naďalej gólovo mlčí

0
0

20. kolo základnej časti Fortuna ligy neprinieslo žiadne zásadné posuny v tabuľke. Slovan potvrdil svoju líderskú pozíciu, rovnako aj Žilina svoje ašpirácie na 2. priečku a tímy na posledných miestach tabuľky opäť nedokázali získať body.

To, že po hodoch prichádza bolenie brucha, tak trochu potvrdili Trenčania. Tí, po 8-gólovej smršti, ktorú si v prvom jarnom kole odskákali hráči Michaloviec, tentokrát vyšli strelecky naprázdno. Z Bratislavy si tak odniesli prehru 0:2.

Dobrú formu predvádzajú na úvod jari šošoni, i keď o ich víťazstve na trávniku posledného celku z Pohronia rozhodol jediný gól zo 75. minúty.

Tak ako Pohronie, bez gólovej radosti hrá v jarných kolách aj predposledná Nitra. Tá tentokrát nestačila na Michalovce, ktorým podľahla najtesnejším rozdielom.

Prekvapivo bez gólov hrá zatiaľ aj úradujúci vicemajster zo Žitného ostrova. Dunajská Streda po bezgólovej domácej remíze so Senicou minulý týždeň, dosiahla tentoraz rovnaký výsledok na ružomberskom ihrisku.

Viac ako dva góly padli len v zápase tabuľkových susedov. Ôsme Zlaté Moravce doma podľahli deviatej Seredi 1:3, no ešte si pred ňou ustrážili jednobodový náskok.

V jedinom nedeľňajšom zápase sa zrodilo prekvapenie. Spartakovci nedokázali Senici, kde momentálne prevláda pocit neistoty z budúcnosti, streliť ani gól a okrem prehry 0:2 sa zaradili k tímom, ktoré na jar ešte neoslavovali gól.

sam, foto: SITA

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Superpotraviny nemusíme dovážať len spoza hraníc

Potraviny s vysokým obsahom vitamínov a minerálov označujeme pojmom superpotraviny. Množst…