Domov Šport Durant sa obul do vedenia ligy, James si dal víno

Durant sa obul do vedenia ligy, James si dal víno

0
0

Krídelník Brooklynu Nets a jedna z najväčších hviezd NBA Kevin Durant doplatil na koronavírusový protokol. Kvôli kontaktu s pravdepodobne pozitívnou osobou ho stiahli zo zápasu, čo sa mu vôbec nepáčilo. Ďalšia hviezda ligy LeBron James si zas musel počkať, kým si mohol otvoriť víno.

Kevin Durant, ktorý mal byť v kontakte s osobou s údajne nejasným výsledkom testu na koronavírus, nestihol úvodný rozskok zápasu s Torontom (117:123) a vôbec prvýkrát v kariére nastúpil ako náhradník. Odohral celkovo 19 minút, no v tretej štvrtine ho z palubovky stiahli s tým, že, že nemôže v zápase pokračovať.

Najužitočnejšieho hráča finále súťaže z rokov 2017 a 2018 situácia rozladila. Kamery ho zachytili, ako pri odchode do šatne znechutene zahadzuje fľašu s vodou. Po zápase obvinil vedenie súťaže, že ho zo zápasu stiahli iba pre to, aby si mohli pred verejnosťou pripísať dobré body.

„Fanúšikovia nie sú hlúpi. Nemôžete ich oblbnúť vašou stupídnou PR,“ znechutene sa vyjadril na sociálnej sieti Durant, ktorý za svoj obmedzený čas na ihrisku stihol dať osem bodov. Predčasný odchod Duranta zo zápasu sa nepozdával ani ďalšiemu hviezdnemu hráčovi Jamesovi Hardenovi…Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Najvhodnejšie potraviny pre správne naštartovanie dňa

Raňajky sú najdôležitejšie jedlo dňa. Toto je jedna z najdôležitejších zásad zdravého živo…