Domov Šport Dvanásťhodinový maratón dobrej zábavy

Dvanásťhodinový maratón dobrej zábavy

0
0

Kto v sobotu popoludní zavítal do športovej haly Lekárskej fakulty UK na Starých Gruntoch, kde našiel svoje domáce prostredie hádzanársky oddiel ŠKP Bratislava, ten rozhodne neľutoval.

Hádzaná od poludnia do polnoci

Hádzanárska dvanásťhodinovka v podaní hráčov a hráčok všetkých generácií pútala pozornosť už od pravého poludnia. V zaujímavých zápasoch sme videli hráčov a hráčky všetkých generácií.

Proti mládežníkom si zahrali aj trénerky a tréneri, ktorí sa proti svojim zverencom presadili najmä vďaka kvalitnému výkonu „nepriestrelného“ gólmana Milana Janošku.

Spestrením bola bohatá tombola i výpredaj športového výstroja s logom ŠKP. V cene lístka na zápas Slovnaft extraligy mužov bol aj tanier vynikajúcej kapustnice, ktorú mohli hostia v bufete zapiť aj kalíškom niečoho tuhšieho v pokojnom predvianočnom čase.

Všetci sa dobre bavili v prítomnosti majestátnej postavy Mikuláša – dorastenca Benyho Šátora, ktorý v ničom nezaostával za bájnym ruským Mrázikom.

Silný Tatran Prešov koncertoval

Majstrovský Tatran Prešov nechcel nechať nič na náhodu, najmä po tom, čo na Starých Gruntoch vysoko prehrali nebezpečné Topoľčany.

Do Bratislavy prišiel vo veľmi silnom zložení, aj s hráčmi, ktorí si tak úspešne počínali v Lige majstrov ako sú M. Stráňovský, Krok, Cvitkovič, Carapkin, Kasal a ďalší.

Domáci sa proti nim zaskveli najmä v prvom polčase veľmi dobrým výkonom a dlho držali s vysokým favoritom krok. Po obrátke však už famózny Krok a jeho spoluhráči na hracej ploche dominovali a uspokojili aj náročnejších divákov.

Tento ligový zápas veľmi dobre zapadol do predvianočných osláv hádzanárskeho maratónu.

Dorastenci a dorastenky už jeseň dohrali

Zimnú prestávku si už užívajú hráči a hráčky v dorasteneckých kategóriách. Úspešnejšiu jeseň majú za sebou starší dorastenci, ktorí prezimujú na peknom druhom mieste v ligovej tabuľke a staršie dorastenky, ktoré dokonca po jeseni ligu starších dorasteniek vedú!

Mladšie kategórie nemajú od čela tabuliek vo svojich súťažiach veľký odstup, takže aj tu sa črtá na jar zaujímavý vývoj, do ktorého budú mať odchovanci a odchovankyne ŠKP určite čo povedať.

tk, foto: ŠKP

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VIDEO: Slota proti Dankovi

Vskutku nečakaný návrat do politického života učinil začiatkom týždňa bývalý predseda SNS …