Domov Šport VIDEO: Famózny návrat McGregora

VIDEO: Famózny návrat McGregora

0
0

Posledné tri roky plní írsky bojovník MMA Conor McGregor najmä bulvárne plátky. Teraz však všetkým ukázal, že svoju slávu nevybudoval na sociálnych sieťach. Svoje mimošportové excesy nahradil tvrdým tréningom a dokázal, že sa v ňom stále skrýva skvelý bojovník.

Svoj dlhoočakávaný návrat nemohol Conor McGregor lepšie naplánovať. Jeho súboj vo welterovej váhe na turnaji UFC 246 v americkom Las Vegas s Donaldom Cerronem trval len 40 sekúnd.

Už od úvodu duelu sa Conor do svojho súpera neľútostne zahryzol a keď ho po 20 sekundách poslal dobre miereným kopom k zemi, ocitol sa na koni. Svojho súpera zasypal niekoľkými údermi až musel rozhodca duel ukončiť.

McGregor si tak pripísal 22. víťazstvo v 26. zápase. „Milujem súboje v tejto hmotnostnej kategórii. Cítim sa dobre, keď sa pobehuje hore‑dolu. Odišiel som z boja nezranený a v dobrej forme.

Nemyslím si však, že som už naspäť v plnej sile. Ešte potrebujem jeden zápas, aby som bol tam, kde kedysi. Som však späť a pripravený,“ vyhlásil Connor McGregor po víťazstve.

Pozrite si drvivé víťazstvo McGregora

McGregor je späť

Pre McGregora je to prvé víťazstvo od novembra 2016, keď v kategórii „lightweight“ zastavil Američana Eddieho Alvareza, a stal sa prvým bojovníkom UFC, ktorý v rovnakom čase vlastnil dva majstrovské opasky.

Potom utrpel dve celosvetovo sledované a značne kontroverzné prehry. V roku 2017 v čisto boxerskom súboji nestačil na skúseného amerického profíka Floyda Mayweathera a v októbri 2018 už opäť v MMA utrpel škandálnu prehru s Rusom Chabibom Nurmagomedovom.

Potom McGregor vyhlásil, že končí kariéru v oktagone, ale toto rozhodnutie mu dlho nevydržalo. Po roku nečinnosti a niekoľkých aférach mimo športu sa „The Notorious“ vrátil vo skvelej forme, čo si odniesol veterán UFC Cerrone.

sam, SITA, foto: SITA

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Skryté talenty známych ľudí, ktorým nebudete veriť

Každý človek má na niečo talent. Rovnako to platí aj o známych ľuďoch. Tí majú popri talen…