Domov Šport FL: Nováčik z Podbrezovej okupuje druhú priečku

FL: Nováčik z Podbrezovej okupuje druhú priečku

0
0

Futbalisti FK Železiarne Podbrezová sú po 7. kole Fortuna ligy v tabuľke už na druhej priečke a na suverénny Slovan Bratislava strácajú 5 bodov. Stredoslováci sú však jediným celkom našej najvyššej súťaže, ktorý v tejto ligovej sezóne ešte neprehral.

Podbrezová si v 7. kole Fortuna ligy schuti zastrieľala, keď v Poprade proti Liptovskému Mikulášu zaznamenala až päť gólov. S celkovo 14 presnými zásahmi sa hrdí (spoločne s Trnavou) druhým najlepším útokom.

Liptáci dali v siedmich kolách len sedem gólov a k výhre sa zatiaľ nedopracovali, pričom uzatvárajú tabuľku. Podobne je na tom aj ich tabuľkový sused. Zlaté Moravce tentokrát podľahli Banskej Bystrici, ktorá si tak pripísala druhý triumf v sezóne.

Rovnaký počet bodov (6) má aj ďalší novic medzi elitou, no lepšie skóre, Skalica. Tá si pripísala cenný bodík, i keď siahala na víťazstvo, za remízu s Trnavou, ktorá vinou toho prišla o možnosť zaradiť sa v tabuľke za vedúci Slovan.

Navyše sa na ňu bodovo dotiahla Žilina, ktorá sa po prvej prehre v sezóne v minulom kole so Slovanom opäť naladila na víťaznú vlnu. Michalovce zdolala 2:0. Ružomberok, ktorý mal solídny vstup do sezóny už padol na siedmu priečku…Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Superpotraviny nemusíme dovážať len spoza hraníc

Potraviny s vysokým obsahom vitamínov a minerálov označujeme pojmom superpotraviny. Množst…