Domov Šport FL: Slovan opäť odskočil prenasledovateľom

FL: Slovan opäť odskočil prenasledovateľom

0
0

Po reprezentačnej prestávke sa na trávniky opäť vrátila najvyššia domáca futbalová súťaž. Po treťom kole nadstavbovej časti je opäť o krok bližšie k titulu vedúci Slovan. Zatiaľ, čo belasí vo svojom zápase nezaváhali, prenasledovatelia si vo vzájomnom dueli body podelili.

Slovan Bratislava privítal v rámci tretieho kola nadstavbovej časti Fortuna ligy na svojom trávniku Vion Zlaté Moravce, ktorý do Bratislavy neprišiel len brániť. Najmä v prvom polčase viackrát pohrozil a za snahu bol odmenený v nadstavenom čase, keď skóre otváral Čonka.

Do druhého polčasu však akoby nastúpil na strane domácich iný tím. Ratao už po dvoch minútach hry vyrovnával, aby následne Moha dvomi gólmi rozhodol o víťazovi duelu. Pred koncom riadnej hracej doby ešte skrášlil výsledok pre belasých Ožbolt. Slovan si pripísal tri body do tabuľky a odskočil svojim prenasledovateľom, keďže v ich vzájomnom zápase sa body iba delili.

Prvý polčas bol na žilinskom štadióne pod Dubňom ako na hojdačke. Hostia z Dunajskej Stredy sa ujali vedenia v 22. minúte. V 30. však už bolo vyrovnané, aby Balič opäť o štyri minútky priklonil misky váh na stranu hostí. Stačili dve minúty a bolo znova vyrovnané.

O ďalších 5 minút sa skóre menilo opäť, to sa šošoni po prvýkrát ujali vedenia. Ani to však netrvalo dlho, keďže skóre šialeného polčasu uzatváral na 3:3 hosťujúci Ramirez tesne predtým, ako sa mužstvá pobrali do šatní…Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Superpotraviny nemusíme dovážať len spoza hraníc

Potraviny s vysokým obsahom vitamínov a minerálov označujeme pojmom superpotraviny. Množst…