Domov Šport FL: V šlágri 7. kola nadstavby Dunajská porazila majstra

FL: V šlágri 7. kola nadstavby Dunajská porazila majstra

0
0

Siedme kolo nadstavbovej časti najvyššej domácej futbalovej súťaže prinieslo v skupine o titul druhú prehru už istého majstra v sezóne i bezgólový výsledok v priamom súboji o druhú priečku. V skupine o udržanie sa Senica, dohrávajúca sezónu s dorastencami, po druhej prehre v rade vzďaľuje od najvyšších priečok.

Belasí, ktorí už po predchádzajúcom kole mohli oslavovať definitívu zisku titulu, cestovali do Dunajskej Stredy okrem iného posilnení aj postupom do finále Slovenského pohára. V zápase však, ešte len druhýkrát v sezóne, ťahali za kratší koniec.

Dunajská Streda vyhrala druhý zápas v rade a po slabšom úvode jarnej časti sa zdá, že sa pred barážou o európske súťaže dostáva do formy. V ostatných dvoch dueloch sa zrodili remízy.

V súboji tímov bojujúcich o vicemajstrovskú pozíciu gól nepadol a Ružomberok či Trnava tak majú pred ostávajúcimi duelmi na konte rovnako 54 bodov.

Žilinčania si proti Seredi ani vo ôsmom zápase v rade nepripísali plný počet bodov a to bola „konečná“ pre trénera Petra Černáka. Do konca ročníka vo zvyšných troch ligových dueloch povedie mužstvo doterajší asistent Ivan Belák.

V skupine o udržanie sa o vypadávajúcom rozhodlo už po minulom kole a svoju „formu“ Pohronie potvrdilo aj v zápase s Liptovským Mikulášom, keď prehralo už 21. zápas v sezóne (0:1)…Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Superpotraviny nemusíme dovážať len spoza hraníc

Potraviny s vysokým obsahom vitamínov a minerálov označujeme pojmom superpotraviny. Množst…