Domov Šport Fortuna liga: Plný počet bodov už nemá nik

Fortuna liga: Plný počet bodov už nemá nik

0
0

Napriek tomu, že vo fortunaligovej tabuľke ostali ešte stále dve nuly, a to v kolonke prehier, plným bodovým ziskom sa už nemôže pochváliť žiadny tím. V súboji o čelo tabuľky si totiž doposiaľ nezdolané celky body podelili.

Jednoznačným šlágrom 6. kola Fortuna ligy bol zápas na Tehelnom poli, kde bratislavský Slovan hostil žilinských Šošonov. Fakt, že ani jeden z týchto dvoch celkov ešte v novom ročníku nepozná chuť prehry, platí aj po ich vzájomnom zápase.

Hoci sa domáci ujali vedenia ešte v prvom polčase, hostia v 80. minúte vyrovnali. Zaujímavosťou je, že oba góly padli vďaka penaltám.

V 37. minúte Ratao dorazil svoju vlastnú nepremenenú penaltu a Káčer v závere zápasu vyrovnával premeneným pokutovým kopom.

Body sa delili aj v Michalovciach, z ktorých si bodík priniesla Sereď. Nováčik z Pohronia opäť pocítil fortunaligovú silu, keď ho rozdielom triedy zdolal na jeho vlastnom ihrisku Trenčín.

Aj v ostatných dueloch boli úspešnejší hostia. Trnava ozbíjala pod Čebraťom Ružomberok, ktorý v tomto ročníku vyhral ešte len jeden zápas a Zlaté Moravce si vďaka dvom zlepencom v druhom polčase poradili so Senicou.

Zaujímavý duel sa hral v Nitre. Domáci sa ujali vedenia v 39. minúte, no ich radosť schladili Dunajskostredčania už o minútu na to. Na začiatku druhého polčasu uzavrel skóre hosťujúci Fábry.

max, foto: SITA

Načítať ďalšie súvisiace články
  • VIDEO: Živá fontána

    Neuveriteľné vystúpenie predviedla trojica mladíkov v najnovšej sérii relácie hľadajúcej t…
  • VIDEO: Psí kameň, papier, nožnice

    To, že psy sú neuveriteľne inteligentné už asi všetci vieme. Videli ste však už hrať psíka…
  • VIDEO: Keď ľudskosť víťazí

    Predstavte si, ako reagujete v pozícii šoféra, ktorému niekto iný „vpáli“ do cesty a takme…
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VIDEO: Živá fontána

Neuveriteľné vystúpenie predviedla trojica mladíkov v najnovšej sérii relácie hľadajúcej t…