Domov Slovensko Glváč alias „maznák“ vo vášnivej komunikácii s objednávateľkou vraždy

Glváč alias „maznák“ vo vášnivej komunikácii s objednávateľkou vraždy

0
0

V sobotu priniesli médiá závažné informácie, ktoré mala polícia získať z mobilu Aleny Zsuzsovej. Tie sa týkajú komunikácie medzi objednávateľkou vraždy Jána Kuciaka a bývalým ministrom obrany a súčasným podpredsedom parlamentu Martinom Glváčom.

Selfie z parlamentu, zaľúbené sms-ky a pikantné fotky. Tak mala vyzerať komunikácia medzi zadržanou Alenou Zsuzsovou a podpredsedom NR SR a bývalým ministrom obrany Martinom Glváčom.

Pod kontaktom „maznák“ v jej mobile by ste totiž našli práve tohto vysokopostaveného politika za stranu Smer-SD a komunikáciu, ktorá naznačuje milenecký vzťah.

Alena Zsuzsová

Bola v septembri minulého roka zadržaná v súvislosti s vraždou investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice. Polícia neskôr potvrdila, že to bola práve ona, kto zadal vrahovi mladej dvojice objednávku na ich vraždu a zároveň vraha vyplatila.

V prípade však vystupuje ako sprostredkovateľka. Meno skutočného objednávateľa polícia zatiaľ neprezradila.

Zvláštne vysvetlenie Glváča

To, čo sa javilo na prvý pohľad jednoznačne, však Glváč najskôr razantne poprel. Keď mu boli predložené dôkazy svoje stanovisko zmenil a komunikáciu  vysvetlil zvláštnym spôsobom.

Podľa jeho slov totiž so Zsuzsovou komunikoval prostredníctvom tretích osôb, pričom upovedomil aj kompetentné orgány. Tvrdí tiež, že sa s ňou nikdy nestretol.

Podľa slov Zsuzsovej sa však mali stretnúť až trikrát. Ich spoločný vzťah opísala slovami: „Priateľský, flirtujúci, nezáväzný a mám ho rada ako človeka a nebolo medzi nami nič, keďže má partnerku a má malé dieťa.“

Celý prípad je zatiaľ plný otáznikov, keďže v jej mobile neboli nájdené správy, ale len fotografie obrazovky s pochybnými správami.

Opozícia žiada odstúpenie

Opozičné strany aj v tomto prípade žiadajú od premiéra Petra Pellegriniho, aby stiahol Martina Glváča zo všetkých vedúcich postov ktoré momentálne zastáva.

Podľa poslanca NR SR za stranu Smer-SD Erika Tomáša bude musieť Glváč podať vysvetlenie pred predsedníctvom svojej strany, ktoré rozhodne o jeho osude.

puma, foto: SITA

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Slovensko

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Deň, keď Little boy zničil Hirošimu

6. augusta uplynie 77 rokov od prvého použitia nukleárnej zbrane armádou USA. Tú využili p…