Domov Šport Hancko prestúpil do Feyenoordu

Hancko prestúpil do Feyenoordu

0
0

Slovenský futbalový reprezentant Dávid Hancko prestúpil zo Sparty Praha do Feyenoordu Rotterdam. Tretí tím holandskej Eredivisie zaplatí za 24-ročného obrancu viac ako 8 miliónov eur.

Hancka si finalista úvodnej edície Európskej konferenčnej ligy vyhliadol ako náhradu za argentínskeho obrancu Marcosa Senesiho, ktorý prestúpil do anglického FC Bournemouth.

Feyenooord dlhšie rokoval so Spartou o výške odstupného, napokon by mala počiatočná suma dosiahnuť osem miliónov eur, ďalšie dva milióny môžu na konto pražského klubu pribudnúť na základe bonusov.

„Mužstvo si bez „Hanciho“ ani predstaviť nechcem,“ povedal podľa idnes.cz trenér Sparty Brian Priske minulú nedeľu po ligovom dueli s Olomoucom. Pripustil, že slovenského hráča sa snažil presvedčiť, aby v hlavnom meste Českej republiky ešte ostal.

„Viem, že prestupy sú súčasťou futbalu. Ja som mu povedal, že je pre nás kľúčový hráč a čo mu my tréneri môžeme ponúknuť. Ako byť lepší, ako byť ešte silnejší a možno si potom vyslúžiť ešte lepšiu ponuku, ako má v tejto chvíli.“…Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Superpotraviny nemusíme dovážať len spoza hraníc

Potraviny s vysokým obsahom vitamínov a minerálov označujeme pojmom superpotraviny. Množst…