Domov Šport HC Slovan s novým majiteľom a staronovým manažérom

HC Slovan s novým majiteľom a staronovým manažérom

0
0

Hokejový klub HC Slovan Bratislava už čoskoro zmení majiteľa. „Belasí“ na svojom klubovom webe potvrdili podpis memoranda o podpise kúpno-predajnej zmluve medzi súčasným majiteľom Jurajom Širokým a budúcim vlastníkom Rudolfom Hrubým. Ten je spoluvlastníkom softvérovej spoločnosti Eset.

O tom, že hokejový Slovan čoskoro zmení majiteľa sa hovorí už nejaký ten čas.

Aj keď médiá o tom, že dohoda o predaji klubu je už na svete, informovali v predstihu pred niekoľkými týždňami, oficiálne potvrdenie zmeny vlastníka prišlo len minulý týždeň.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: Banská Bystrica prišla o titul

„Podpisu memoranda predchádzalo niekoľkotýždňové rokovanie oboch strán o podmienkach predaja. Súčasťou transakcie je prevzatie sto percent akcií akciovej spoločnosti HC SLOVAN Bratislava, ktorá zahŕňa činnosť seniorského A-mužstva, juniorky a dorastu, ako aj občianskeho združenia HC SLOVAN Bratislava – mládež a obchodnej spoločnosti SLOVAN MARKETING s.r.o., ktorá je majiteľom ochranných známok HC SLOVAN,“ informoval web Slovana, podľa ktorého v najbližších dňoch budú prebiehať jednotlivé úkony právneho procesu prevzatia uvedených spoločností.


Predstavitelia nového vlastníka poverili prípravou klubu do novej hokejovej sezóny ako hlavného poradcu a koordinátora Maroša Krajčiho, ktorý sa oficiálne ujme svojej funkcie od 1. augusta.

Krajči v minulosti pracoval v Slovane ako generálny manažér. Slovan Bratislava tiež potvrdil prihlásenie všetkých svojich tímov do slovenských súťaží.

red, SITA, foto: SITANačítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

RAŠI: Vláda nevie ako ďalej

Keď druhá Matovičova, teda oficiálne Hegerova vláda predložila do parlamentu programové vy…