Domov Šport Historický úspech Ružomberka

Historický úspech Ružomberka

0
0

Nedeľňajší duel Dunajskej Stredy s Ružomberkom zostane hlavne pre hostí pamätným, keďže „Ruža“ v MOL Aréne spečatila striebornú priečku vo futbalovej Fortuna lige za sezónu 2021/22. Hostia vyhrali nad DAC 3:2 a pred posledným kolom sezóny si zaistili druhé miesto.

Tréner hostí Peter Struhár sa vrátil do známeho prostredia, keďže v minulosti v DAC pôsobil ako hráč. V základnej časti sezóny nemohol byť pre koronavírus prítomný, tentokrát prišiel a z Dunajskej Stredy odišiel spokojný.

„Veľmi ma to teší. Ešte som nebol na tomto krásnom štadióne. Škoda, že ako hráč som to nezažil. Ale možno o to viac to chutí teraz, že sa nám podaril tento historický úspech pre Ružomberok, zisk druhého miesta. Ešte sme aj vyhrali,“ povedal.

Struhár nečakal, že padne až päť gólov. „Všetci poznajú, akým spôsobom hráme. To, že padne toľko gólov, som určite nečakal. Väčšinou máme v zápasoch lepšie začiatky.

Musím povedať, že za stavu 1:0 som bol pokojný, lebo som vedel, že naše silné stránky sa objavia. Musím byť rád, že sme tak rýchlo vedeli zareagovať a streliť dva góly,“ zhodnotil zápas.

Tvrdá práca, dobrý kolektív

Druhé miesto je veľký úspech aj pre hráčov. „Čo sa týka zápasu, prvý polčas bol z našej strany dobrý. Mali sme tam nejaké šance. V druhom sme nepodržali loptu…Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Skryté talenty známych ľudí, ktorým nebudete veriť

Každý človek má na niečo talent. Rovnako to platí aj o známych ľuďoch. Tí majú popri talen…