Domov Šport Hrôzostrašné zranenie Škrtela

Hrôzostrašné zranenie Škrtela

0
0

Slovenský futbalový obranca v službách Fenerbahce Istanbul Martin Škrtel sa vo víkendovom zápase veľmi nepríjemne zranil. Krv z neho síce tiekla prúdom, no „Škrťo“ striedať odmietol a zápas dohral.

Fenerbahce nastúpilo v sobotu na zápas 31. kola tureckej futbalovej ligy na ihrisku Kasimpasy. Náš obranca však na tento zápas nebude spomínať najradšej.

Nielenže vlastným gólom vyrovnával na 1:1, ale najmä utrpel veľmi nepríjemné zranenie, pri ktorom tuhne krv v žilách. Po jednom z hlavičkových súbojov si rozbil hlavu, na ktorej mu ostala rozsiahla otvorená rana.

Martin však nechcel striedať a tak si priamo na trávniku nechal ranu provizórne zašiť a v zápase pokračoval. Napokon svojmu tímu dopomohol k víťazstvu 4:1. Po zápase sa už pobral do nemocnice, kde mu hlavu zašili.

Lepí sa to na neho

V poslednom období je to už druhá udalosť, ktorou Škrtel vyplašil fanúšikov. Len pred mesiacom v reprezentačnom zápase proti Thajsku spadol na zem ako podťatý a stratil vedomie po tom, čo ho do hlavy trafila lopta.

Len vďaka duchaprítomnosti spoluhráča Dudu, ktorý mu vytiahol zapadnutý jazyk a následnému zásahu zdravotníkov sa Škrtel opäť postavil na nohy a dokonca odohral ešte asi pol hodinu súboja.

max, foto: twitter

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VIDEO: Čo asi z neho bude?

Niektorí z nás rozmýšľajú o svojom osudovom povolaní takmer celý život a aj tak ho napokon…