Domov Slovensko VIDEO: Imidž Slovenska je perfektný

VIDEO: Imidž Slovenska je perfektný

0
0

Predseda vlády Robert Fico v utorok pozval veľvyslancov členských štátov EÚ a USA na spoločný obed v súvislosti s aktuálnou politickou situáciou na Slovensku.

Na brífingu po stretnutí opäť zopakoval, že prezident Andrej Kiska podľa neho destabilizuje krajinu spôsobom, aký je v Európskej únii nevídaný. Podľa neho úlohou prezidenta je obhajovať dobré meno Slovenska v zahraničí.

Namiesto toho sa Kiska venuje politickým hrám a postavil sa na čelo opozície s cieľom vyvolať štátny prevrat, pričom opäť naznačil zahraničný rukopis na konaní prezidenta.

Opäť ho požiadal, aby vysvetlil, prečo minulý september navštívil miliardára Georgea Sorosa, čím znovu naznačil prepojenie tlakov na pád vlády na človeka, ktorý má v našich zemepisných šírkach pochybné meno. Predseda vlády zároveň požiadal prezidenta, aby sa vrátil do svojich ústavných koľají.

Veľvyslancov podľa svojich slov informoval, že sleduje útok prezidenta a opozície na princípy právneho štátu a na výsledky demokratických parlamentných volieb.

Opäť kritizoval prezidenta za vyhlásenie, že nech je motív vraždy novinára akýkoľvek táto tragédia v mnohom odráža všeobecnú slovenskú realitu, pričom ešte pred dvomi týždňami hovoril o Slovensku ako o úspešnom príbehu.

Fico sa po stretnutí s veľvyslancami vyjadril, že imidž Slovenska je perfektný.

ano, foto: SITA, video: facebook

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Slovensko

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Koment 49/2018: Zaujal snem Smerákov a aj nová Merkelová

Predstavitelia strany SMER-SD sa zišli v Trenčíne na slávnostnom sneme a bola to teda pori…