Domov Šport Kapitána Fiorentiny našli mŕtveho v hotelovej izbe

Kapitána Fiorentiny našli mŕtveho v hotelovej izbe

0
0

Obrovský šok! Kapitán futbalovej Fiorentiny a tiež taliansky reprezentant Davide Astori (†31) skonal podľa všetkého v spánku pred zápasom 27. kola Serie A. V hotelovej izbe ho našli spoluhráči.

Futbalisti Fiorentini minulú sobotu pricestovali do Udine, kde mali v nedeľu odohrať ligový zápas. V hoteli, kde prespali našli však spoluhráči ráno v posteli svojho kapitána mŕtveho.

„Davide neprišiel na raňajky, kde väčšinou chodil ako prvý, takže sme ho prišli skontrolovať. Spal v izbe sám. Posledný, kto ho videl bol brankár Marco Sportiello.

Niektorí hráči spia v jednolôžkových izbách, iní po dvoch,“ povedal hovorca ACF Fiorentina Arturo Mastronardi. Podľa zatiaľ medializovaných informácií mal taliansky stopér skonať v spánku z dôvodu zástavy srdca.

Tragédiu umocňuje aj to, že sa mu len pred dvomi týždňami narodila dcérka. Vedenie ligy odložilo všetky zápasy Serie A a Serie B, ktoré sa mali odohrať v ten deň.

Davide Astori

Rodák zo San Giovani Bianco bol odchovancom milánskeho AC, kde hral od svojich štrnástich rokov. Na súťažné stretnutie však v drese „rossoneri“ nikdy nenastúpil.

Po hosťovaniach v kluboch z nižších súťaží v roku 2008 prestúpil do Cagliari, kde v období rokov 2008 až 2016 odohral 174 stretnutí.

V sezóne 2014/2015 hosťoval v AS Rím a v nasledujúcom ročníku vo Fiorentine, kam v roku 2016 prestúpil aj natrvalo a vypracoval sa až na kapitána mužstva.

Taliansko reprezentoval na mládežníckej i seniorskej úrovni.

sam, foto: SITA

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VIDEO: Sagan potil krv na schodoch

Náš najlepší cyklista Peter Sagan momentálne zarezáva spoločne s celým tímom na sústredení…