Domov Šport Kmotrík potvrdil príchod Weissa

Kmotrík potvrdil príchod Weissa

0
0

Prestup Vladimíra Weissa ml. do Slovana Bratislava naberá reálne kontúry. Oficiálne to potvrdilo vedenie slovenského futbalového majstra na svojej internetovej stránke. Ešte predtým sa touto novinou pochválil Ivan Kmotrík ml.

Po decembrovom odchode Vladimíra Weissa ml. z katarského klubu Al Gharafa sa množili špekulácie o tom, že šikovný futbalista by v kariére mohol pokračovať doma.

O čom sa už dlhšie šepkalo, potvrdil v nedeľu podvečer na sociálnej sieti generálny riaditeľ ŠK Slovan Bratislava Ivan Kmotrík ml. Neskôr tieto správy potvrdil aj samotný klub na svojej oficiálnej stránke.

Ako však informoval, fanúšikovia si na to, aby videli Weissa ml. v belasom drese v akcii budú musieť ešte trochu počkať. „Vlado je stále po zranení, takže ešte potrebuje čas, no verím, že sa čím skôr dostane do formy, v akej ho všetci poznáme.

Jeho príchod predstavíme aj oficiálne na tlačovej konferencii, avšak až po tom, ako budú dotiahnuté všetky potrebné dokumenty, čo tiež zaberie určitý čas,“ povedal na margo novej posily Ivan Kmotrík ml.

V Slovane si od ofenzívneho futbalistu veľa sľubujú. „Vlado je výborný futbalista. Veríme, že keď bude stopercentne zdravý, môže byť pre Slovan veľkým prínosom.

Som veľmi rád, že sme sa dohodli na spolupráci. Vyžiadali sme si potrebné dokumenty z Kataru, aby sme ho mohli zaregistrovať ako nášho hráča,“ vyjadril sa šéf bratislavského klubu.

Novinku už pre médiá potvrdil aj samotný hráč. Účastník majstrovstiev sveta 2010 aj majstrovstiev Európy 2016 sa teší na pôsobenie na Tehelnom poli.

„Kvôli fanúšikom Slovana, ako aj kvôli Ivanovi Kmotríkovi ml. chcem hrať za najúspešnejší slovenský klub. Tak som sa rozhodol, je to môj vnútorný pocit.

Som presvedčený, že je to správne rozhodnutie a verím, že do dvoch týždňov by som mohol nabehnúť do tréningu s prvým tímom,“ vyhlásil Vladimír Weiss ml. na webe skslovan.com.

max, SITA, foto: instagram

Načítať ďalšie súvisiace články
  • VIDEO: Keď športujú zvieratá

    Už je to nejaký týždeň, čo sú športovci a doma a fanúšikovia so slzami v očiach spomínajú …
  • VIDEO: Strasti „home officu“

    Približne tretina sveta je dnes v karanténe. Tí, čo môžu, pracujú z domu. Avšak pokiaľ ste…
  • VIDEO: Keď sa zrazu prepadneš!

    Kde sa stratil? Na oko úplne nenápadný trik zmiznutia, ktorý však zvieratá nechápu a keby …
Load More By admin
Load More In Šport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VIDEO: Keď športujú zvieratá

Už je to nejaký týždeň, čo sú športovci a doma a fanúšikovia so slzami v očiach spomínajú …