Domov Zaujímavosti Knechtová si svojimi výrokmi zavarila

Knechtová si svojimi výrokmi zavarila

0
0

Aj tento rok hľadá štvorica porotcov v obľúbenej speváckej súťaži SuperStar talenty, ktoré by mohli obohatiť slovenskú alebo českú hudobnú scénu. Skvelé spevácke výkony striedajú tie slabšie a porota v zložení Pavol Habera, Katarína Knechtová, Ben Cristovao a Matěj Rupert súťažiacim nič nedaruje.

Práve výroky porotcov sú často tým hlavným ťahákom pre divákov. V tomto smere ich baví najmä Paľo Habera, ktorý na seba prebral úlohu Simona Cowella, ktorý je v americkej obdobe tejto súťaže najväčším katom potenciálnych spevákov.

V nedávnej časti SuperStar si však servítku na ústa nedávala Katka Knechtová, ktorá prekvapivo slovne zaútočila na Tomáša Křižku. Jediná ženská porotkyňa svojím hodnotením ponížila mladíka v priamom prenose.

„Ty si prototyp speváka, ktorý nemá cit a obávam sa, že nebudeš dobrý ani v posteli, keď takto spievaš,“ povedala Katka Tomášovi.

Ospravedlnila sa mu

Netrvalo dlho a speváčka si nevhodnosť svojho vyjadrenia uvedomila a Křižkovi sa ospravedlnila, čo však televízia vystrihla, a tak sa to na televízne obrazovky nedostalo.

Bude ju žalovať?

Či to zabralo, ťažko povedať, pretože mladého nádejného speváka mnohí nabádaju k tomu, aby slovenskú speváčku žaloval. On sám sa vyjadril, že v danom prípade zváži právne kroky.

Ťažko však povedať, či to myslel vážne, pretože, na druhej strane povedal, že ho táto poznámka neurazila a ani to nepočul. Do Katky si však rypol na Instagrame, kde zverejnil svoju polonahú fotku v kuchyni a napísal: „Neviem spievať, takže som zlý v posteli. Viem teda variť?“

Tomáš Křižka

Zároveň v statuse označil práve slovenskú speváčku. Tak či tak, pravdou je, že vďaka tejto minikauzičke sa Tomáš Křižka preslávil pravdepodobne viac ako keby dostal od poroty pozitívne hodnotenie. Jeho kariére tak Katkino vyjadrenie rozhodne neublíži.

max, foto: instagram, facebook

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Zaujímavosti

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VIDEO: Českí policajti spustili výzvu

Nielen zdravotnícky personál ale aj policajné zložky v týchto neľahkých časoch boja proti …