Domov Slovensko Kollár sa stretol s majiteľom Penty Haščákom

Kollár sa stretol s majiteľom Penty Haščákom

0
0

Predseda Národnej rady Slovenskej republiky (NR SR) a líder vládneho hnutia Sme rodina Boris Kollár sa minulý piatok stretol so spolumajiteľom finančnej skupiny Penta Jaroslavom Haščákom, pričom obsah ich rozhovoru obaja opísali rozdielne.

Predseda parlamentu sa s hlavným protagonistom kauzy Gorila stretol v piatok podvečer v hoteli v centre Bratislavy, ktorý patrí bývalému poslancovi Smeru a dnes koaličnému poslancovi za Sme rodina Martinovi Borguľovi.

Po tom, čo ich stretnutie odhalili novinári, obaja aktéri stretnutia prezradili jeho dôvod. Ich verzie sa však líšia. No obaja potvrdili, že sa stretli prvýkrát v živote.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: SNS aj naďalej povedie Andrej Danko

Kollár o diskreditácii, Haščák o knihe

Boris Kollár tvrdí, že s Haščákom hovoril o článkoch v týždenníku Plus 7 dní, ktoré „idú proti nemu“.

Podľa neho si chcel s Jaroslavom Haščákom „zoči-voči“ vydiskutovať, prečo naňho útočia médiá vlastnené finančnou skupinou Penta.

„Chcel som vedieť, či to ide na jeho príkaz,“ povedal predseda parlamentu. Okrem toho na pondelkovej tlačovej konferencii Kollár tiež informoval, že sa rozprávali aj o „rovnakom metri“ voči politikom.

Jaroslav Haščák zas v tejto súvislosti povedal, že s predsedom parlamentu chcel debatovať, lebo začal písať knihu, ktorá je aj o politike. Kollár na to uviedol, že Haščákovi „nevidí do hlavy“ a nevie, prečo sa s ním chcel stretnúť.

„Možno sa naozaj prišiel pozrieť na Kollára a niečo z toho do knihy dá,“ povedal.

Šéf parlamentu trvá na tom, že dôvodom stretnutia z jeho strany bola snaha o diskreditáciu, ktorá „tu je už od volieb“.

„Keby som chcel robiť tajné veci, nepôjdem s ním o štvrtej poobede do reštaurácie môjho kolegu,“ dodal Kollár s tým, že má čisté svedomie a aj svedkov toho, že počas rozhovoru riešil len útoky médií.ano, SITA, foto: SITA

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Slovensko

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Superpotraviny nemusíme dovážať len spoza hraníc

Potraviny s vysokým obsahom vitamínov a minerálov označujeme pojmom superpotraviny. Množst…