Domov Týždenník Koment 01-02/2021: Porazíme v roku 2021 koronavírus?

Koment 01-02/2021: Porazíme v roku 2021 koronavírus?

0
0

Prvé vydanie týždenníka Koment mapuje v rozšírenom dvojčísle nielen aktuálne udalosti, ale prináša aj pohľad na to, čo nás v roku 2021 čaká.

Zatiaľ, čo prvej polovici roka bude ešte panovať koronavírus, veríme, že v druhej polovici sa konečne život vráti do normálu. Aj bez pandémie nás totiž čaká výziev viac ako dosť!

A mnohé z nich si prenášame z roka minulého. Okrem pandémie a s ňou súvisiacej ekonomickej krízy nás na Slovensku čakajú súdne procesy so známymi osobnosťami z polície či justície. V tejto súvislosti bude zaujímavé aj sledovať, ako sa vyvinie šetrenie smrti gen. Milana Lučanského.

Aj zahraničie bude veriť, že vakcinácia bude úspešná, no mimo toho budú musieť napríklad v USA zjednotiť po mandáte prezidenta Trumpa roztrieštenú spoločnosť. Podarí sa to Joeovi Bidenovi?

Aj športový rok bude zaujímavý. Okrem tradičných podujatí nás čakajú aj tie „prenesené“. Slovenskí olympionici budú o olympijské medaily bojovať toto leto o rok neskôr, rovnako ako aj slovenskí futbalisti na európskom šampionáte.

Množstvo udalostí v posledných týždňoch sa odráža aj v tvorivosti internetu. Jeho neúnavnú prácu opäť prinášame v rubrike Ľudová tvorivosť nemá hraníc.

No a napokon, keďže nový rok by mal byť aj novým začiatkom, poradíme vám, čo robiť, aby ste sa na rok 2021 dobre naštartovali!

Prajeme príjemné čítanie!
Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Týždenník

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VISKUPIČ: Predčasné voľby sú jediným riešením

Za SaS môžem povedať, že predčasné voľby sú v tejto vypätej situácii jediným riešením, chc…