Domov Týždenník Koment 10/2021: Rok po voľbách sa koalícia zmieta vo veľkej kríze

Koment 10/2021: Rok po voľbách sa koalícia zmieta vo veľkej kríze

0
0

Prakticky po celý rok od posledných parlamentných volieb sme svedkami neustálych menších či väčších konfliktov vo vnútri koaličného štvorlístka. Olej do ohňa najnovšie vlial nákup neregistrovanej vakcíny z Ruska.

Po verejných výmenách stanovísk a názorov jednotlivých predstaviteľov vládnych strán, sa koalícia takmer na týždeň úplne odlmčala. Každá strana hľadá spôsob, ako pokračovať v spoločnom vládnutí, no za ten čas bohužiaľ naďalej na Slovensku vyčíňa koronavírus.

Pre nezvládnutý boj proti nemu sa stále viac ozývajú hlasy za odchod ministra zdravotníctva Mareka Krajčího. Jeho rezort najnovšie nezvládol ani proces očkovania, ktorý samotná prezidentka Zuzana Čaputová označila za nedôstojný.

Slovákom zlepšila náladu aspoň lyžiarka Petra Vlhová, ktorá sa v domácom prostredí vrátila do boja o veľký glóbus, keď si v rámci pretekov Svetového pohára podmanila Jasnú.

Zdá sa, že momentálne sú to práve športovci, čo u nás dvíhajú náladu. Skvelé správy prišli totiž aj z atletických halových majstrovstiev Európy. Slovenský šprintér Ján Volko získal ďalšiu medailu.

Náladu sme vám chceli zdvihnúť aj my. Preto sme do tohto vydania zaradili aj vašu obľúbenú rubriku Ľudová tvorivosť nemá hraníc.

Prajeme príjemné čítanie!Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Týždenník

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VISKUPIČ: Predčasné voľby sú jediným riešením

Za SaS môžem povedať, že predčasné voľby sú v tejto vypätej situácii jediným riešením, chc…