Domov Týždenník Koment 16/2020: Skončili sa zlaté časy, NAKA úradovala

Koment 16/2020: Skončili sa zlaté časy, NAKA úradovala

0
0

Minulý týždeň sa opäť rozšírili rady prominentných zadržaných. Pre niektorých vysokých štátnych úradníkov sa dobré časy skončili.

Národná kriminálna agentúra si posvietila na bývalého šéfa Štátnych hmotných rezerv ale aj na „hlavných hrdinov“ poľnohospodárskeho ťaženia.

Ľudia rozhodli. Koronakrízu podľa prieskumu lepšie zvládal bývalý premiér Peter Pellegrini. Súčasný predseda vlády Igor Matovič dokonca pohorel aj medzi voličmi vlastnej strany, či koalície.

Keď už je reč o koronavíruse, dobrou správou by mohlo byť to, že viaceré krajiny postupne uvoľňujú prísne opatrenia. Ale pozor, vedci varujú pred druhou vlnou pandémie, ktorá by mohla byť vraj ešte silnejšia ako tá prvá.

Videli ste niekto v poslednom čase Kima? Začali sa totiž šíriť správy, že severokórejský vodca má vážne zdravotné problémy a dokonca, že by už ani nemusel byť medzi živými…

A aby nám tej pandémie nebolo málo, pripravili sme si pre vás článok o najlepších filmoch o epidémiách. Určite si ich pozrite, okrem toho, že v niektorých nájdete aj súčasnú realitu, uistíte sa, že predsa len nie je ešte tak zle. 🙂

Prajeme vám príjemné čítanie!

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Týždenník

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Sagan neľutuje, že nemá zelený dres. Urobil maximum

Peter Sagan tento rok vôbec prvýkrát od roku 2012 dokončil najslávnejšie preteky bez toho,…