Domov Týždenník Koment 18/2020: V Smere sa schyľuje k boju. Bude Pellegrini predseda?

Koment 18/2020: V Smere sa schyľuje k boju. Bude Pellegrini predseda?

0
0

Mal byť korunným princom Smeru, ktorému predpovedali, že čoskoro zasadne na trón. Má to však háčik. Aktuálny kráľ nie a nie odísť.

A preto sa Peter Pellegrini rozhodol, že si svoje miesto na čele strany vybojuje v priamom súboji s Robertom Ficom. Ako avizoval, je pripravený uchádzať sa o post predsedu už na najbližšom sneme.

Čo myslíte, ako dlho vydrží súčasná vláda. Presne takúto otázku položili anketári Slovákom. Výsledky tohto prieskumu vás prekvapia. Takmer 2/3 Slovenska predpokladajú, že k volebným urnám pôjdeme skôr ako o štyri roky.

Vo svete sa už pomaly ale isto začínajú uvoľňovať tvrdé opatrenia zavedené v boji proti koronavírusu. A to napriek tomu, že čísla nakazených i mŕtvych stúpajú.

K uvoľňovaniu dochádza aj v športe. Profesionáli sa vracajú k tréningu a je dosť pravdepodobné, že futbal najvyššej úrovne si, aspoň v televízii, pozrieme už tento víkend.

Dovtedy si môžete pozrieť jeden z filmov, ktoré vám v tomto čísle odporúčame. Prídete na iné myšlienky a možno sa aj zamyslíte nad životom.

Prajeme príjemné čítanie. 

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Týždenník

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VISKUPIČ: Predčasné voľby sú jediným riešením

Za SaS môžem povedať, že predčasné voľby sú v tejto vypätej situácii jediným riešením, chc…