Domov Týždenník Koment 22/2021: Hokejisti dvíhajú Slovákom náladu

Koment 22/2021: Hokejisti dvíhajú Slovákom náladu

0
0

Po mnohých mesiacoch trápenia prichádza aspoň trochu radosti. Slovenskí hokejisti svojimi výkonmi na svetovom šampionáte dvihli náladu Slovákov. Ešteže tak, pretože politici si naďalej idú svoje…

Mladučký slovenský tím urobil na majstrovstvách sveta v hokeji Slovákom radosť. Po ôsmich rokoch postúpil do štvrťfinále a už teraz možno povedať, že naši chlapci si svojimi výkonmi získali srdcia fanúšikov. Po mesiacoch politických škriepok a koronavírusovom trápení je to vítaná zmena.

Potešil aj Peter Sagan, ktorý svojimi fantastickými výkonmi na talianskom Gire ukázal, že stále patrí do svetovej špičky.

Na druhej strane, politici naďalej rozdeľujú spoločnosť. Navýšenie štátneho rozpočtu či nezvolenie kandidáta koaličnej strany na podpredsedu parlamentu vyvolalo opäť koaličné škrípanie.

Správa Slovenskej informačnej služby, ktorú predseda parlamentu čítal poslancom, či chrstnutie vody do tváre ministra financií zas pripomenuli, že pokojný nie je ani vzťah koalície a opozície.

V tejto atmosfére ani nie je veľkým prekvapením, že dôvera jednotlivých členov vlády rapídne klesá, a tým najdôveryhodnejším je ten, ktorý zaujal svoje miesto ako posledný.

Prečítajte si viac v najnovšom čísle týždenníka Koment!Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Týždenník

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VISKUPIČ: Predčasné voľby sú jediným riešením

Za SaS môžem povedať, že predčasné voľby sú v tejto vypätej situácii jediným riešením, chc…