Domov Týždenník Koment 24/2020: Pelleho jedenástka opúšťa Smer, Krištúfková rekordne krátko splnomocnenkyňou vlády

Koment 24/2020: Pelleho jedenástka opúšťa Smer, Krištúfková rekordne krátko splnomocnenkyňou vlády

0
0

Ostatný týždeň bol mimoriadne bohatý na zaujímavé udalosti z domova ale aj zo sveta. Pelle predstavil svoju jedenástku, Trump recept na zníženie čísel poštu nakazených koronavírusom a Krištúfkovej zlomil väz Kočner.

Peter Pellegrini a jeho odchod zo strany Smer bol na Slovensku niekoľko týždňov témou číslo jeden. Najnovšie predstavil ďalších kolegov-smerákov, ktorí sa na cestu do novej strany vyberú spolu s  ním.

Vyzerá to však, že štafetu mediálneho záujmu od neho preberajú zástupcovia strany Sme rodina. Všetko odštartovala poslankyňa Petra Krištúfková, ktorej minister sociálnych vecí „vyrobil“ post splnomocnenkyne vlády pre podporu rodiny.

Dlho sa však na ňom neohriala. Prevalilo sa totiž, že aj ju spája s Kočnerom bližšie puto ako tvrdila. Pred pár rokmi si užívala dovolenku na jeho jachte.

Perly prichádzali aj zo zámoria. Americký prezident predstavil svoj recept na zníženie počtu nakazených koronavírusom. Stačí skrátka testovať menej.

A deje sa toho dosť aj v športe. Futbalový Slovan obhájil titul majstra Slovenska, rovnako tak poznajú víťaza domácej ligy už aj v Nemecku.

V najnovšom čísle týždenníka Koment sa toho dozviete ešte omnoho viac…

Prajeme príjemné čítanie!

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Týždenník

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Uzatvárame kvartál, aké sú vyhliadky?

Pozitívne je, že lockdown sa takmer nedotkol priemyslu. Gastro, hotely a maloobchody sú v …