Domov Týždenník Koment 24/2021: Zrušenie Kočnerovej neviny, rušenie nemocníc a skvelí sokoli

Koment 24/2021: Zrušenie Kočnerovej neviny, rušenie nemocníc a skvelí sokoli

0
0

Marián Kočner bude opäť čeliť procesu v prípade vraždy novinára Kuciaka a jeho snúbenice, slovenské nemocnice rušeniu, dovolenkové destinácie turistom a sokoli zas úspešne čelili Poľsku. 

Prípad vraždy novinára Kuciaka a jeho snúbenice sa opäť vráti na prvostupňový súd. Najvyšší súd SR totiž zrušil oslobodzujúci verdikt Mariána Kočnera a Aleny Zsuzsovej, ktorí tak budú znova čeliť obvineniu z objednávky vraždy.

Podľa opozície unikol vládny dokument, podľa ktorého sa má pretransformovať niekoľko nemocníc. V praxi to má znamenať de facto zrušenie 22 slovenských nemocníc v regiónoch.

So zlepšovaním situácie v súvislosti s pandémiou koronavírusu nielen na Slovensku sa čoraz viac hovorí o cestovaní. Hoci Slováci zatiaľ vyčkávajú, cestovanie sa stáva čoraz jednoduchším.

V minulom týždni sme písali o tom, že vzniká silná iniciatíva na ochranu cyklistov na cestách a už musíme žiaľ písať o ďalšej tragédii. Zrážka s autom tentoraz dopadla tragicky pre rodinu cyklistov.

Čo určite potešilo všetkých športových fanúšikov je, že minuloročný futbalový sviatok starého kontinentu konečne odštartoval. A čo viac, slovenskí sokoli doň vstúpili najlepšie ako mohli.

Prečítajte si viac v najnovšom čísle týždenníka Koment!Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By admin
Load More In Týždenník

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Superpotraviny nemusíme dovážať len spoza hraníc

Potraviny s vysokým obsahom vitamínov a minerálov označujeme pojmom superpotraviny. Množst…