Domov Týždenník Koment 25/2022: Prezidentkine veto je prelomené, koalícia ešte viac rozhádaná

Koment 25/2022: Prezidentkine veto je prelomené, koalícia ešte viac rozhádaná

0
0

Jedni prelomili prezidentkine veto s fašistami, druhí hlasovali za prezidentkine veto s fašistami a obaja sa navzájom obviňujú, že sa spojili s fašistami. Takto nejako vyzerá slovenská koaličná spolupráca. Ak sa ešte o nejakej koalícii dá hovoriť…

Prezidentka Čaputová vrátila takzvaný protiinflačný zákon s pár pripomienkami parlamentu. Mnohí poslanci, a to aj koaliční, jej dali za pravdu. Napriek tomu bolo veto prezidentky prelomené. Igor Matovič si na pomoc prizval tých, ktorých sám označuje ako „fašistov“.

Na druhej strane koaličnej skupinke, ktorá za prelomenie veta nehlasovala vyčíta, že sa pri tomto hlasovaní spolčili s „fašistami“. Bežný občan sa už stráca…podobne ako sa „vytratila“ SaS z rokovaní koaličnej rady…opäť...

Na ružiach ustlané nebude mať v najbližšom volebnom období ani francúzsky prezident. Strana Emmanuela Macrona stratila v parlamente väčšinu.

Našiel sa však Peter Sagan. Po zdravotných problémoch sa opäť pripomenul svojím povestným šprutom, ktorým v tretej etape Okolo Švajčiarska ukázal súperom chrbát. Jeho rozlet však už po tretíkrát môže zastaviť koronavírus.

Prečítajte si viac v najnovšom čísle týždenníka Koment!Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Týždenník

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VISKUPIČ: Predčasné voľby sú jediným riešením

Za SaS môžem povedať, že predčasné voľby sú v tejto vypätej situácii jediným riešením, chc…