Domov Týždenník Koment 26/2021: Koalícia na nože, sokoli s debaklom

Koment 26/2021: Koalícia na nože, sokoli s debaklom

0
0

Aj uplynulý týždeň potvrdil, že v koalícii nie je všetko s kostolným poriadkom. Sulík poslal nepríjemný odkaz Matovičovi, Matovič si zas kopol do svojho vlastného nominanta. Nepotešili ani futbalisti…

Medzi Igorom Matovičom a Richardom Sulíkom to vrie prakticky od prvého dňa fungovania novej koalície. To, že sa medzi nimi vzťahy nezlepšili ani po výmene premiéra, potvrdil minister hospodárstva, keď jasne povedal, že s Matovičom by si už do vlády nesadol.

Igor Matovič opäť kope na vlastnú bránu, a opäť je to kvôli vakcíne Sputnik V. Tentoraz zaútočil na svojho vlastného nominanta. Ministrovi zdravotníctva odkázal, že by mal vyvodiť zodpovednosť za nízku zaočkovanosť i klesajúci záujem o Sputnik.

Aj keď, ako sa zdá, si koalícia kritikou vystačí aj sama, predsa len má voči sebe aj opozíciu, ktorá jej vystrojila spoločne s odborármi protest, ale aj mimoriadnu schôdzu na odvolanie ministra financií.

No a náladu tentoraz nepozdvihli ani futbaloví reprezentanti. Naši sokoli sa rozlúčili s Eurom už po základnej skupine, a to tým najhorším spôsobom. Po sympatických výkonoch v prvých dvoch zápasoch, prišiel v tom treťom poriadny debakel.

Prečítajte si viac v novom čísle týždenníka Koment.Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Týždenník

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VISKUPIČ: Predčasné voľby sú jediným riešením

Za SaS môžem povedať, že predčasné voľby sú v tejto vypätej situácii jediným riešením, chc…