Domov Týždenník Koment 34/2022: Čaká nás posledný týždeň tejto vlády?

Koment 34/2022: Čaká nás posledný týždeň tejto vlády?

0
0

Na Slovensku nič nového… Ceny základných komodít stále rastú, na rozdiel od platov, opozícia vyzýva vládu na predčasné voľby a koalícia sa naďalej škriepi a je pred rozpadom…

Koaličné strany sa ani na ďalšom stretnutí nedohodli na vyriešení svojej vnútornej krízy. Naďalej tak platí, že ak Igor Matovič do konca tohto mesiaca neodíde z vlády, ministri za SaS zbalia kufre.

To samozrejme využíva opozícia na stále väčší tlak na predčasné voľby. Tie ale poniektoré koaličné strany odmietajú i keď problémov sa im hromadí vyše hlavy.

Tak napríklad odborársky šéf vyzýva lekárov na podanie výpovedí, nepáčia sa im totiž predložené návrhy na zvýšenie platov zdravotníckych pracovníkov.

Voľby nás však tento rok čakajú určite. Agentúra Focus sa vás pýtala, či sa chystáte zúčastniť na regionálnych voľbách. Exkluzívne v týždenníku Koment si prečítajte, ako tento prieskum dopadol.

A aby sme neboli stále len pesimistickí, veľkú radosť nám spravil šprintér Ján Volko. Na európskom šampionáte potvrdil, že patrí medzi najlepších.

Prečítajte si viac v najnovšom vydaní týždenníka Koment!Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Týždenník

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VISKUPIČ: Predčasné voľby sú jediným riešením

Za SaS môžem povedať, že predčasné voľby sú v tejto vypätej situácii jediným riešením, chc…