Domov Týždenník KOMENT 34: Keď priority nepustia…

KOMENT 34: Keď priority nepustia…

1
0

Každý má svoje priority. Aj samotný prezident SR Andrej Kiska. A tak, zatiaľ čo si celé Slovensko pripomínalo okrúhle výročie desivej okupácie nášho územia cudzími vojskami, on dovolenkoval s rodinou v Španielsku.

Nie, nie….to nie je vtip. Kým my sme oslavovali hrdinstvo našich predkov, ktorí sa neváhali postaviť odhalenou hruďou pred hlavne tankov, slovenský prezident si užíval slnečné pláže.

A možno mu dobré počasie zariadil Barack Obama. Ten vraj vie počasie ovládať. Aspoň podľa internetových konšpirátorov. Zdá sa vám to šialené? Potom si prečítajte ďalšie, ešte šialenejšie konšpirácie šíriace sa internetom.

Prázdniny a dovolenky pominuli a my musíme opäť do školy a do práce… Tiež máte problém naštartovať sa? Poradíme vám, ako to prekonať!

Príjemné čítanie a úspešné vykročenie do nového školského roka praje všetkým redakcia týždenníka Koment!

Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Týždenník

Jeden komentár

  1. milano

    31. augusta 2018 at 8:01

    Neviem o čom sa to tu píše. Ja som pozeral v TV jeho vystúpenie a prejav k ruskej okupácii, ktoré mimochodom odvysielala i česká TV a zanechal veľmi dobrý dojem i odkaz tiež pre mladých. Tak načo vyvolávať úplne nezmyselné nálady, keď skutočnosť je iná. Kiska je prezident, ktorý je prirodzenou autoritou a ďaleko prekročil aj svojich predchodcov, úplatných iba osobným záujmom ku svojim kolegom a v podriadenosti sa vtedy aktuálnemu politickému ladeniu. Veď nie je to náhoda, že je rešpektovaný aj v susednej krajine a iných krajinách sveta. Podobnosť s jeho perzekuovaním doma je dosť podobná iba s Michalom Kováčom

    Odpoveď

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

Koment 20/2020: Repatrianti blokovali hranice, „svalovci“ spomaľovali dopravu

V znamení protestov sa niesol minulý týždeň na Slovensku. I ten na hraniciach, i ten na vs…