Domov Týždenník KOMENT 35/2022: Sulík odstúpil. Pôjde aj Matovič?

KOMENT 35/2022: Sulík odstúpil. Pôjde aj Matovič?

0
0

Ultimátum uplynulo, splnené nebolo, a tak prišlo to, čo SaS avizovala. Nie však úplne, keďže v poslednej chvíli prišla ďalšia ponuka od hnutia Oľano…

Aj keď v posledný augustový deň uplynulo ultimátum na odchod ministra financií z funkcie, koaličná kríza naďalej pokračuje. Hnutie OĽaNO totiž prišlo s návrhom, že Matovič predsa len odstúpi. Nebude to však zadarmo.

Čo sa však 1. septembra zmenilo je, že slovenské nebo už nechránia Migy. Aktuálne sa nejaký čas budeme spoliehať na našich susedov.

Tento rok sme si pripomenuli už 78. výročie jednej z najdôležitejších udalostí našej histórie. Žiaľ ani tento rok sa táto spomienka nezaobišla bez kontroverzií.

September je čas, kedy končia letné radovánky, deti sa vracajú do školy a dospelí do práce. Aby ste vy i vaše ratolesti lepšie zvládli prechod z prázdninového na pracovný režim, poradíme vám, čo robiť.

Futbaloví fanúšikovia sa môžu tešiť na európsku jeseň. Slovan Bratislava sa po nervydrásajúcej odvete proti Mostaru prepracoval až do skupinovej fázy EKL.

Chcete vedieť viac? Všetko podstatné sa dočítate v najnovšom vydaní týždenníka Koment!Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Týždenník

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VISKUPIČ: Predčasné voľby sú jediným riešením

Za SaS môžem povedať, že predčasné voľby sú v tejto vypätej situácii jediným riešením, chc…