Domov Týždenník Koment 36/2022: Vláda bude vládnuť v menšine

Koment 36/2022: Vláda bude vládnuť v menšine

0
0

Nepomohli ani mesiace, ktoré si na vyriešenie svojej vnútornej krízy dala koalícia. To, čo sa zdalo najpravdepodobnejšie už od počiatku koaličných sporov, sa napokon naplnilo. Slovensko vstupuje do obdobia vlády menšiny.

Keďže minister financií ostal na svojej stoličke aj po uplynutí ultimáta od strany SaS, ministri liberálov tento pondelok podali demisie. Premiérovi Hegerovi neostalo iné, len ohlásiť vstup do menšinovej vlády.

Opozícia pochopiteľne požaduje predčasné voľby, pretože podľa nej v týchto ťažkých časoch potrebuje Slovensko riadnu vládu. Veď zdražovaniu stále nie je koniec a pravdepodobne nás čaká náročná zima bez plynu.

Obdobie dovoleniek končí a s ním aj obdobie, v ktorom dochádza najčastejšie ku krádežiam počas roka. Viete, o čo všetko môžete prísť? V zaujímavostiach vám ponúkame pár skutočne absurdných krádeží.

S miernym ochladzovaním prichádza konečne ideálne počasie na šport, špeciálne na bicykel. Aby ste si jazdu na ňom skutočne užili, poradíme vám, ako sa na ňu pripraviť.

Máme toho pre vás omnoho viac. Prečítajte si to v najnovšom vydaní týždenníka Koment!Načítať ďalšie súvisiace články
Load More By Admin
Load More In Týždenník

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pozrite si tiež

VISKUPIČ: Predčasné voľby sú jediným riešením

Za SaS môžem povedať, že predčasné voľby sú v tejto vypätej situácii jediným riešením, chc…